שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> יחסים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
יחסים
 
אנשים וסוסים חיפשו קשר אחד עם השני מאז שהם ראו זה את זה. למרות שסוסי רכיבה יכולים להיות מלהיבים, יש משהו עוד יותר עמוק שמושך אותנו אליהם.
המשך קריאה
כל אחד למעשה יכול ללמוד קורס קואוצ'ינג ולהפוך להיות מאמן אישי. השאלה היא האם אכן יש לו את האישיות הדרושה. ולך?
המשך קריאה
אז כיצד ניתן להפעיל באופן יזום ומודע את אפקט החיבה? האם ישנה דרך מסוימת שניתן להשתמש בה באופן פרקטי בחיי היומיום? האם ניתן להפוך להיות מקור משיכה חברתי?
המשך קריאה
איך לאמן ולהנחות אנשים להתאמץ כדי ליהנות יותר בחיים,מושג "הזרימה" על בסיס הפסיכולוגיה החיובית
המשך קריאה
חברת MasterNET מתמחה בבניית אתרים החברה מפתחת מערכות מתוחכמות המושתתות על, טכנולוגיה מתקדמת. כל פרוייקט נעשה בדיוק מוחלט. הקוד נכתב על ידי טובי המתכנתים והעיצוב נעשה ברמה מקצועית לצורכי הלקוח. שלמות בשבילנו זה ערך עליון. אנו משקיעים בפרטים הקטנים ביותר על מנת ליצור מוצר ברמה ייחודית. חברת MasterNET מתמחה בקידום המוצר/אתר להשגת תעבורה פוטנצילית ללקוח.
המשך קריאה
עם העלייה במודעות לניהול אורח בריא הכולל תזונה נכונה ושילוב של פעילות גופנית. יותר ויותר אנשים מוצאים עצמם נעזרים בשירותיהם של מאמנים אישיים – Personal Trainers.
המשך קריאה
אני הוכיח לכם את זה, בקלות, סיפור חיי הוא אולי לא יחודי מאד, אבל בלי ספק שהוא נוגע ללב.. נולדתי לשני הורים מקסימים.. וגם אם זה קלישאי, זה נכון, אז ראיתי נכון לציין זאת.. נולדתי עם בעיה קטנה, לא קטנה, פיצית, או זה מה שלפחות ניסו להחדיר לי מגיל קטן מאד, גדלתי כמו ילדה מאושרת ואני אומרת כמו כי אני לא באמת זוכרת..
המשך קריאה
1-7 מתוך 7

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה