שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> יחסים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
יחסים
 

מאמן אישי – Personal Trainer


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

עם העלייה במודעות לניהול אורח בריא הכולל תזונה נכונה ושילוב של פעילות גופנית. יותר ויותר אנשים מוצאים עצמם נעזרים בשירותיהם של מאמנים אישיים – Personal Trainers.

העסקת מאמן אישי, מאפשרת לכל אדם אשר מעוניין לשלב פעילות גופנית להיעזר באיש מקצוע שיכול לבנות עבורו שיטה  של אימון אישי המותאמת לגילו, עיסוק ומגבלות רפואיות.

היתרונות שבאימון על ידי מאמן אישי הן רבות: גמישות בשעות הנוחות למתאמן, הקפדה ודיוק על תנועה ומנח התרגילים, בניית תוכנית ועדכונה בהתאם להתקדמות המתאמן, אימון משולב בקצב משתנה להשגת תוצאה מקסימלית בהתאם למצב הגופני של המתאמן, ליווי צמוד והרכב תפריט תזונתי התומך במסגרת האימונים.

בחירת מאמן אישי מתבססת על סמך המלצות, שיעור ניסיון בו לומדים על מידת הכימיה הנרקמת בין המאמן למתאמן, הגישה בה נוקט המאמן, ניסיונו המקצועי וכדומה. לרוב, מאמנים אישיים הם בוגרים תואר אקדמי בחינוך גופני או בוגרי קורסים מקצועיים בתחומים שונים. יש מאמנים אישיים לחדר כושר, ליוגה ופילאטיס, לאומנויות לחימה, לשחייה, לשיטת פלדנקרייז ואלכסנדר. קשת רחבה של ענפים מאפשרת לכל אדם לבחור מאמן אישי על סמך תחום התמחותו.

השיעורים יכולים להתקיים בבית הלקוח, בבית המאמן או בחדרי הכושר השונים. כדי להפיק את המירב במסגרת האימונים האישיים, לומדים גם המאמן האישי וגם המתאמן על מידת ההתמדה, על חוזק הגוף, מצב נפשי וכדומה. השיעורים הם דינמיים בעלי דרגות קושי שונות. היתרון בהתמדה, שעם הזמן תרגילים שנראו קשים או בלתי אפשריים לביצוע, הופכים לבסיס בדרך לדרגת הקושי הבאה.

כמו כל התחלה גם באימון אישי יש שלבי הסתגלות, אולם ככל שמתמידים שלבי ההסתגלות יכולים להפוך לרגעי הנאה וסיפוק נפשי לצד חיטוב וגמישות במישור הגופני. במהלך התרגילים תפקיד המאמן להדגים, לתקן, לעודד במישור הנפשי שהכל בסדר ואפשרי.

כל פעילות גופנית מבורכת וגם בימים שקצת יותר קשה עדיף להתאמן בעצימות נמוכה יותר ולא לוותר. כאשר אתם במחיצת מאמן אישי, הויתור לא מהווה כל אפשרות כי אם התמודדות מול אתגר.

כשיוצאים מתוך נקודת הנחה זאת, האימון האישי הופך לחלק בלתי נפרד משגרת החיים.

רבים מבעלי המקצוע אשר עוסקים באימון אישי מרחיבים את תחום התעסקותם ועושים בנוסף אימון עסקי לכל מיני יזמים צעירים שצריכים יעוץ ארגוני לעסק החדש שלהם. מידע נוסף לגבי אימון אישי בתחום המסחרי אפשר לקבל באתר המצורף. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה