שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קבלת החלטות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קבלת החלטות
 
תופעת הויסות החושי הינה תופעה אשר מאופיינת בעיקרה בחוסר התאמה בין האינפוטים המתקבלים מהסביבה החיצונית לבין תגובת האדם בעל הויסות החושי, ביחס לסביבתו.
המשך קריאה
רוצים מקצוע שייתן לכם כלים מעשיים הן לעבודה והן לחיים האישיים שלכם? קורס הדרכת הורים הוא אפשרות נהדרת ללמוד איך לעזור להורים במגוון בעיות עם הילדים ובמקביל ללמוד איך להתמודד עם סיטואציות דומות בחיים האישיים.
המשך קריאה
נמאס לכם להרגיש כמו עלה נידף ברוח? פתיחה של קלפי מודעות תאפשר לכם להבין מי אתם ולאן אתם צריכים להגיע, על ידי זיהוי החזקות והחולשות שלכם. מדובר בתופעה שצוברת תאוצה בתקופה האחרונה, ובצדק.
המשך קריאה
קלפים טיפוליים הפכו להיות נפוצים בתקופה האחרונה, כאשר אנשים מחפשים שיטות יצירתיות לטפל בבעיות אישיות, בעיות ביחסים בינאישיים, למצוא את הפתרון לבעיות שלהם וכן הלאה. הנה דברים שאולי לא ידעתם על הקלפים הטיפוליים.
המשך קריאה
איך נדע לאן עלינו לפנות ואיך נגיד ליעד שלנו אם אנחנו לא יודעים מי אנחנו בכלל? קלפי אימון יכולים לשמש מאמנים אישיים למטרה זו- לעזור למתאמנים שלהם לזהות את החולשות והחזקות שלהם כדי ללכת בכיוון הנכון.
המשך קריאה
ברוב בתי העסק שעוסקים במכירות בשטח לא מבינים את הצורך באימון אנשי מכירות שטח. אנשי מכירות אלו מצויים הרבה פעמים בבעיה רצינית - הם ממש  בין הפטיש לסדן: מאידך בעל העסק או החברה מקציב לאנשי המכירות בשטח יעדי מכירות שלעיתים נראים כבלתי ניתנים להשגה, להקים ולבנות מערכי מכירות ושיווק ואף ליישם אותה בשטח. ומגיסא איש מכירות שטח אינו פועל לבדו, בפועל ההתמודדות היום יומית היא מול לקוחות , מתחרים, מנהלים, מחירים, ועוד מגוון גדול של מחסומים.
המשך קריאה
המטרה של הבנק לעשות כסף, הרצון של הלקוח העסקי זה לקחת כסף מהבנק על מנת להניע את העסק, היכן נפגשים שני הרצונות והאם הכוחות שווים ברצונות אלה, האם הבנקים עושים זאת לשם שמיים והאם הלקוחות בעלי העסקים עומדים על זכותם
המשך קריאה
בדיוק כפי שאנו חולים אנו לא חושבים ללכת להתאבד אלה לקבל טיפול ולהבריא כך צריך להתנהג עם עסקים הנמצאים בקשיים, ללכת למומחה ולהבריא את העסק, והמומחה לעסקים יכול להיות רק יועצים עסקיים
המשך קריאה
אין הרבה דברים בעולם שלנו שיכולים להשפיע עלינו בצורה דרסטית וברורה כמו כסף, ולכן זה מסביר מדוע כולנו מתעסקים בו. למען האמת, כבר כשאנחנו ילדים אנחנו נחשפים אל הקיום שלו ומתחילים להבין את המשמעות שלו, בין...
המשך קריאה
חושבים על לפתוח עסק? בא למוחכם רעיון חדשני ומבריק בעל פוטנציאל רווחי גבוה? מעולה. ובכן לפתוח עסק זו לא תורה מסיני וודאי זהו עניין שיכול לעלות בידיו של כל אחד, אך עליכם לזכור כי בדרך למימוש הרעיון העסקי שלכם תיאלצו להיפגש עם מטרדים ביורוקרטיים ואפורים, לבנות אסטרטגיה עסקית ומתודת עבודה, ללמוד על השוק שבו תתמודדו ועוד פעולות חשובות רבות שנועדו לתת לכם מינוף ונקודת פתיחה טובה בדרך לחלום.  
המשך קריאה
1-10 מתוך 15 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה