שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קבלת החלטות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קבלת החלטות
 

מה עושים שהעסק בקשיים


דורון עמית

דורון עמית, יועץ עסקי,יועץ עסקי לעסקים קטנים,יועץ עסקי לעסקים במשבר, יועץ שיווק, מלווה ומגביר מכירות 

 
 

כאשר יש קשיים בעסק אנו חושבים "לסגור"

כאשר יש כשלים או קשיים בעסק "אנו מתייאשים וחושבים על סגירה"

כאשר העסק נמצא בקשיים כמו תזרים מזומנים, חוסר מכירות, לקוחות לא מגיעים, תשלומים כבדים, אנו אומרים לעצמנו "אין מוצא או נמכור או נסגור"

אז שלא!

כ יועץ עסקי אני יכול להגיד את עובדות החיים "כאשר אדם חולה הוא לא יכול להחליט כי עדיף לו להתאבד. לא! הוא הולך לרופא, לבדיקות, למומחה, לעוד מומחה, ולאט לאט מתרפא. אותו דבר בעסקים. לא מיד או לאורך זמן שהעסק מדשדש סוגרים אותו. לטענתי כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי הדרך לסגירת העסק עוד מאד רחוקה.

ישנם הרבה דרכים בו ניתן לטפל בעסק מאשר להסכים על החלטה של סגירתו.

כ מי שנותן ייעוץ אסטרטגי, יש כול כך הרבה אפשרויות לאחוז ולקיים את העסק גם בתקופת ההבראה שלו, תקופת ההישרדות והכי חשוב תקופת הרמת הראש מעל המים וצמיחה.

ו כן זה אפשרי.

הכול זה שאלה של ניהול ואיך הולכים בין טיפות המים הזורמים במהירות.

ישנם עסקים אשר מקצועם הוא מקור הכנסתם בעסקים שהקימו. אנשים אלה יותר מתמחים במקצועיות שלהם מאשר ברזי הניהול המודרניים/ישנים שבו העסק צריך להתנהל, ישנם עסקים שלא מעורים בחיים העסקיים העכשוויים וביכולות שהם יכולים לנצל לטובת העסק אפילו רק מתוך המערכת הפנימית של העסק כאשר לא נגענו עדיין בעזרים החיצוניים היכולים לעזור ולקדם את העסק.

לא, אני לא מדבר הלוואות, הלוואות טובות רק לפיתוח של העסק וגרועות כאשר הם מחליפות הלוואות, ממחזרות הלוואות, משלמות חובות, נכנסות ונבלעות בתזרים המזומנים, אני מתכוון לשלל אפשרויות ניהול שיווק ומכירות התואמות את הצורך של העסק!

לא, עדיין לא החלטנו לסגור.

עדיין אין בידנו את היכולת להחליט החלטות קרדינליות כאלה או יותר נכון אנו לא יכולים להרשות לעצמנו לקבל החלטות גורפות בעניין.

צרת רבים נחמת טיפשים, וזה שהעסק הזה או האחר רוצה לסגור או סוגר לא אומר שגם אתם צריכים לסגור, האם ניסיתם קו אחר, האם חשבתם על קו אחר, האם מי שעוזר לכם בהחלטות לא מוסמך לעזור לכם, האם חבר שאומר לכם עדיף לך לסגור ולעבור לעבוד כשכיר אכן היא הצעצ אחראית.

הדרך מהרצון או התובנה של בעל העסק לסגור את העסק ועד לסגירתו רצופה בהמון לבטים חששות ובעיות ולכן הפיגורה היחידה שיכולה לעבור אתכם מהמורה שכזאת זה יועץ עסקי שגם ילווה אתכם לכוון ההתרוממות ולא ההתמוטטות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה