שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קבלת החלטות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קבלת החלטות
 

סלטים לאירוח עסקי


מורן אופיר
 
 
חוששים מההכנות לאירוע?

כל מי שאירח יתמוך בי שזו בכלל לא משימה פשוטה. ההכנות מסביב, הרכישות וצחצוח הבית כבדים מלבד על הכיס, אלא אף רגשית ונפשית. אני אתן טיפים ושיטות שיתרמו ויעזרו אף למארחים המודאגים שבינינו להתרגש מהמאורע הזה ולא לחשוב ולהרגיש שמדובר בצרה.

הצעה מעולה שאני יכול לתת היא לתהות תמיד הכיצד ניתן להסב את המצבים לנעימים, בוודאי בנושאים המעצבנים, לדוג' בנק' שמכינים תפריטים. אפילו בבתי עסק- ככיבוד לאורחים, ולעובדים בחברה ואף בבית מתי שתזמינו חברים.

מגשי אירוח

בטוח תסכימו עמי שתפריט מאוזן רלוונטי לכולם -לעובדי מפעלים, לראשי הצוותים וגם לאורחים באירוע. מהסיבה הזאת בדיוק תסתייעו באפשרויות קיטרינג שונות. הנה כי כן ניתן למצוא בקלות פתרון למגוון אירועים.

באם אתם בכירים שדואגים לצוות יש כמה אפשרויות טובות לקחת בחשבון, לדוג' הצבת מכשירי מזון שכוללות מס' אלמנטים לדוגמה סנדויץ' חביתה, יוגורטים, וכמובן שתייה קלה. בדרך הזו בכל שעה ביום עובדים ואורחים בחברה עשויים למצוא פיתרון מהיר ומזין לבעיית הרעב.

במקרה והנכם מתעניינים בפתרון אלגנטי, למשל לאירוח או למסיבה, קיימת האופציה להזמין שירותי קייטרינג וכמובן גם פלטת גבינות. ולא חסרות עוד דרכים שמסוגלות להסב את הארוח לקל ופשוט.

מגשי אירוח, כשם שכבר ראיתם, מהווים הראשונה מתוך ברירות רבות, בין אם זהו אירוע משפחתי או אירוע עסקי. אבל נושא המזון אינו רק הדבר היחיד שאפשר לפשט. אני ממש ממליץ, שאם תוכלו, תיערכו מלכתחילה לרכוש מוצרים ולטהר הרצפות וכולי. הדברים האלו יוכלו לעזור מאוד לחבר המהלים ובודאות גם למארחת בבית. תזכרו תמיד שתיכנון מדוקדק חשוב ביותר.

באופן ודאי ישנם יתרונות ברורים בהזמנת שרותי הסעדה. הם נועדו למפגש בייתי וב Out door, לדוג' בטיול - כמו סיור בירושלים, ובחרמון ובלי ספק, אף במקומות עבודה - לעובדים שלכם. באם אתם מחפשים מידע נוסף לגבי הסעדה ואירוח עוד מידע ב-http://www.taim.co.il/סלטים-לאירוח ותזכרו שלמרות ששירותים אלה עולים כסף, בתכלס הם חוסכים די הרבה עצבים לאדם האחראי. מאמין שסייעתי, שאו ברכה.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה