שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קבלת החלטות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קבלת החלטות
 
השנה חודשי הקיץ מבשרים את תחילת החגים מה שאומר שהחופשה הלאומית הופכת להיות ל-3 חודשים, כיצד בעלי עסקים צריכים להתכוונן לכך
המשך קריאה
הצעה מעולה שאני יכול לתת היא לתהות תמיד הכיצד ניתן להסב את המצבים לנעימים, בוודאי בנושאים המעצבנים, לדוג' בנק' שמכינים תפריטים. אפילו בבתי עסק- ככיבוד לאורחים, ולעובדים בחברה ואף בבית מתי שתזמינו חברים.
המשך קריאה
כולם יודעים שעל מנת להצליח בכול פרויקט יש צורך בכוחות של מוטיבציה. את המוטיבציה הזאת כל אדם שעוסק בהדרכה של אימון אישי ידע איך לתת לכם. כאן אני מזכיר לכם כמה כללים אולי ידועים אבל כדי לחזור עליהם. 
המשך קריאה
  בחיי היומיום אנו נתקלים במצבים שבהם אנחנו נושאים ונותנים מול אנשים גם אם איננו עוסקים במו"מ. דברים רבים עשויים להיות מוגדרים כמשא ומתן: כאשר אנחנו מוכרים את הרכב שלנו, אנחנו נושאים ונותנים עם המוכר; בדיון על העלאת השכר שלנו, אנחנו נושאים ונותנים עם המנהל שלנו; גם כשאנחנו משכנעים את הילדים שלנו לעשות כרצוננו אנחנו נושאים ונותנים. במצבים שכאלה, רוב האנשים דווקא יסתדרו. עם זאת, כשאנחנו נתקלים במקצועני מו"מ רצוי שנכיר את השיטות הבאות:
המשך קריאה
  בסיום לימודי NLPיוצאים התלמידים בסקרנות להתנסות בכלים, בהם למדו להשתמש, כדי להשפיע. כל אחד מהם, מוצא את הכלי או הכלים שאליהם הכי התחבר ובהם הוא מתכוון להשתמש בתוך תחום עיסוקו ומול האנשים איתם הוא נפגש. עם זאת, יש בכך מן הטעם הנפגם. במהלך קורס NLPנלמדים מספר לא מבוטל של כלים וחבל לשים את רובם בצד רק בגלל העדפה אישית. לשם כך, תפקוד בתוך סיטואציות משא ומתן מאפשר לנו כר פורה לאימון בזמן אמת.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-15 מתוך 15

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה