שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קריירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קריירה
 

אימון מנהלים לארגון ופיתוח העסק


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

 

מטרת אימון מנהלים היא לתת למנהלים כלים על מנת לשפר את תפקודם, הוא מאפשר ומספק כלים ניהוליים כמו ניהול זמן, קבלת החלטות יעילה, ניהול צוות תקשורת, עמידה משכנעת מול קהל, חשיבה יצירתית ועוד.

אימון מנהלים – ארגון העסק

אימון מנהלים עוזר למנהל להכיר את עצמו טוב יותר כאדם וכמנהל, מאפשר לו לבחון היטב יותר את האפשרויות העומדות בפניו ולהבין את ההשפעה שיש לו על הצוות והארגון שהוא עומד בראשו. האימון מנסה להתאים בין רצונותיו של המנהל, ערכיו וחלומותיו לבין מטרות הארגון ומבנה הארגון. אימון מנהלים יסייע למנהלים להגדיר מטרות ברורות, להתמיד בדרכו ולעשות כל מה שניתן על מנת לשפר את התוצאות העסקיות של הארגון בראשו הוא עומד. המנהלים עוברים תהליך של מודעות לייעודם, בניית אסטרטגיה של ניהול והצבת מטרות ויעדים אישיים וניהוליים. תהליך אימון מנהלים תורם ליעילות, הנהגה משביעת רצון אישית וארגונית והצלחה בביצוע המשימות.                                                                                                                     

מהו ייעוץ ארגוני?

תחומי הפעילות של ייעוץ ארגוני הם רבים נרחבים, יש ייעוץ ארגוני הממוקד באדם עצמו המכיל פעילויות העוסקות באינטראקציה האנושית בפיתוח מנהיגות והכשרת מנהלים, גיוס כוח אדם, הנעת עובדים, בניית צווי עבודה, תקשורת פנים וכו'. יש ייעוץ ארגוני הממוקד במערכת המכיל פעילויות העוסקות בהבאה של הארגון לכתיבת נהלים הטבעת נושא הארגון, שינוי המבנה הארגוני, בניית תוכנית פעולה כוללת ומפורטת.לצמיחה ארגונית, מיזוג ורכישה, בניית תהליכי עבודה ועוד. בשני המקרים המטרה של ייעוץ ארגוני הוא לזהות את נקודות החולשה של הארגון ולהמליץ על שינויים ושיפורים אשר יסייעו למנהל להתגבר על בעיותיו ולהצליח.

סדנת מכירות – הצלחה כלכלית לעסק

תחום השיווק והמכירות קיבל בשנים האחרונות תאוצה וחדשנות. הצלחת כל מפעל או בעת עסק תלוי במכירות שלו. איש המכירות הוא האיש החשוב והגורם המרכזי ברכישת לקוחות ובקשר איתם, במכירת מוצרים ושירותים. יותר ויותר יש דרישה לאנשי מכירות ושיווק איכותיים ומיומנים, סדנת מכירות מכשירה אנשים להיות כאלה, סדנת מכירות נותנת להם מיומנויות וכלים לפעול בעולם העסקים שהשוק בו תחרותי ותובעני, סדנת מכירות נותנת מענה מעשי הנובעת מניסיון בשטח לחברות וארגונים הרוצים לשדרג את יכולות מנהלי ואנשי המכירות שלהן, או לבעלי עסקים קטנים המעוניינים להכיר ולעסוק בתחום המכירות בעסקיהם.   

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה