שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קריירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קריירה
 

אימון עסקי – למה צריך את זה


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

בעידן הפוסט מודרני קשה להתעלם מהעובדה שאנחנו מתקדמים מהר , היכולות והכישורים שלנו משתכללים, אבל האם האבולוציה המנטאלית נעה באותו קצב של האבולוציה הרגשית ,לא בדיוק. אם אנחנו מסתכלים סביב הרבה עובדים מקבלים קידום על בסיס היכולות הכישורים וההצלחות שלהם. כיום ארגונים רבים מעוניינים למנף את המומנטום גבוה ככל האפשר ,לעיתים מתגלה פער בין הכישורים המנטאליים לבשלות האישית.

אלה בדיוק האנשים שבאים להתאמן על תחושה שמלווה אותם, אותה תחושה של שקר, הם בוודאי חושבים לעצמם מתי אנשים יגלו שאני עדיין לא שם עדיין לא מרגיש מוצלח חשבו על כך זאת תחושה מאד לא נעימה נשאלת השאלה מה עושים עם זה? האם אנחנו פועלים בלהגן על התדמית או בונים את הגשר בין מי שאנחנו לבין מי שאנחנו רוצים להיות? מי שבוחר להגן על התדמית , ועל הקידום שקיבל במקום להתבונן בדברים אחרים, הוא לרוב בעל תבנית חשיבה מקובעת מה שמוביל אותו הוא הרושם . בתפיסה הנ"ל קשה מאד לשאול שאלות, כי אדם בעל תפיסה מקובעת לרוב אין לו מספר רב של תשובות. בספרה mindseהגדירה קרול סדווק מהי תבנית חשיבה מקובעת: תבנית הנשענת על האמונה כי תכונותינו הם מוצר מוגמר ובלתי משתנה והיא יוצרת צורך מיידי להוכיח עצמנו פעם אחר פעם. תבנית חשיבה מקובעת נשענת על האמונה כי התכונות שלנו הם מוצר מוגמר שלא משתנה היוצר צורך מיידי להוכיח עצמנו פעם אחר פעם. כיום ארגונים  מבינים את הצורך של אימון עסקי וחייבים לקבל את השינוי.

ארגונים חייבים לראות במחלקת הדרכה ואימון חלק אינטגראלי מהתנהלות החברה ,במטרה לשרת את החברה, המנהלים מבינים את החשיבות  של אימון עסקי כדי לגדול ולפתח כישורים שעדיין לא מפותחים אצלם זאת במטרה להגיע לשלב הבא שלהם. מנהלים כיום מאמינים שבעזרת האימון העסקי אפשר להתפתח ולגדול לתוך התפקיד . מנהלים חייבים לעובדים שלהם אפשרות לראות את הדרך בצורה שונה  ,.

מנהלים אשר נמצאים בתהליך של אימון עסקי הם אנשים שלקחו אחריות על החיים שלהם , ומשתמשים בתהליך כדי לפרוץ את מחסום חייהם בקריירה, ובחיים הפרטיים ,כיום כבר ברור כל עסק חייב לעצמו תוכנית אימון אישי בתחום העסקי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה