שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2535
מאמרים: 7568
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קריירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קריירה
 

גיוס מנהלי מכירות


רועי ילון

Magniv

 
 

גיוס מנהלי מכירות

 

מנהלי מכירות בעסקים רבים נחשבים לאנשים אשר מסוגלים להצעיד את המכירות קדימה, ובמידה רבה, הצלחתם היא הצלחת העסק כולו. לכן, יש צורך להשקיע מאמצים רבים במציאת מנהלי המכירות הטובים והמתאימים ביותר לכל עסק. מנהלי מכירות צריכים להיות בעלי תכונות מתאימות למשימתם, וביניהם ניתן למנות: תקשורת טובה עם הזולת, יכולת בין אישית מעולה, יכולת הבעה בעל פה ובכתב, יכולת ארגון וניהול ועוד. תכונות אלו נחשבות הכרחיות למקצוע הזה.

 

תכונות אישיות מתאימות

 

איש המכירות צריך להגיע לתחום הזה עם תכונות אישיות מתאימות, יש הרבה דברים שלומדים אותם בניהול מכירות אולם ללא נתונים אישיים בסיסיים לא יצליח מנהל המכירות להגיע להישגים. גיוס מנהלי מכירות הוא תחום חשוב ומיוחד ועוסקות בו חברות גיוס רבות, והטובות שבהן מצליחות להגיע להשמות מוצלחות מאוד באחוזים גבוהים. אנשי הגיוס ומנהליו יודעים לזהות את המנהלים המתאימים ביותר, ולהציג את קורות החיים שלהם בפני הנהלת העסק.

 

שיטות גיוס

 

יש שיטות גיוס רבות, ואל האנשים מגיעים דרך אמצעי תקשורת שונים. עיתונות, אינטרנט, רשתות חברתיות ועוד. חברות אלו אף מפרסות את עצמן באמצעי תקשורת מתוך מטרה למשוך את האנשים המתאימים לתפקיד. עבודת המיון כוללת מיון קורות חיים, שיחות, ראיונות ועוד. בסופו של דבר, נבחרים האנשים על ידי רכזי ומנהלי הגיוס, ובעת הזאת, יש משמעות גדולה ליכולת האבחון של העושים במלאכה, והיכולת הזאת היא שמובילה, לבחירת האדם הנכון לתפקיד הנכון. ומנהלי עסקים יודעים להעריך זאת.

 

בחירת מועמד סופי

 

לעיתים, יש מספר מועמדים שיכולים להצליח בתפקיד. גיוס מנהלי מכירות מבצע את המיון הראשוני אולם את ההחלטה מקבלים מנהלי העסק. הם האנשים אשר מכירים לעומק את כל מחלקות העסק, את האנשים והעובדים שמאיישים את התפקידים הבכירים, ואת היעדים אליהם הוא שואף, ואך טבעי הדבר, שהן יבחרו את המועמד הסופי לתפקיד. חברה מעולה שעוסקת בנושא של גיוס מנהלי מכירות עושה חלק גדול מעבודת המיון הראשונית, ומושכת מועמדים מתאימים, ובכך, היא מקצרת תהליכים עבור מנהלי ובעלי העסק המזמין. ההשקעה בפנייה אל חברת גיוס מנהלים מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש וחוסכת כסף רב.   


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה