שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קריירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קריירה
 

הרצאות וסדנאות לארגונים


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
להבין כלכלה, אם אתם חשים בודאות שחייכם ,לצערכם, לא הולכים לכיוון שרציתם ושיותר נכון, אתם מרגישים מוגבלים מבחינת תקציבכם אעפ"י שאתם מרווחים משכורת נהדרת, מומלץ ואף רצוי שתשקלו את אפשרותכם להתנסות בקבלת ליווי מקצועי בשוק הכלכלי.

ניהול זמן יעיל

ישנם כלים וטיפים שיש מצב שיסייעו לכם בכל מה שרלוונטי ל"להיות בפלוס". בשלב ההתחלתי, הנושא החשוב ביותר הוא להכיר טוב ולעומק את גבולות ההוצאות שלכם. נושאים וסוגיות כמו: סך ההכנסות שלכם, הוצאות סדירות, דברים שחייבים ותקציב "יציאות", ועל פי גורמים אלו לקבוע צורת התנהלות. להלן דוגמא בסיסית-

ההכנסות- משכורת של 7600 ₪

ההוצאות הקבועות שלכם- משכנתא של 2400 ₪, חשבונות 450 ₪, חוגים לילדים 400 ₪

דברים שאי אפשר בלעדיהם - הוצאות רכב 550 ₪, חיתולים לתינוק 140 ₪

ברגע שנחסר את שני המרכיבים התחתונים מסעיף ההכנסות נבין כמה מתאפשר לנו לבזבז. לפי החישוב שעשינו נתנהל ביום יום ולא נתנהל הפוך, כשם שמרבית האנשים נוטים לעשות.

היה ואתם לא כולכך טובים בחשבון, מומלץ שתחשבו ברצינות על אחד מכלל השירותים הקיימים במטרייה הזו של התנהלות פיננסית, כמו - ליווי כלכלי, חשוב שתדעו שהם מתאימים גם לאנשים פרטיים ובנוסף לחברות גדולות.

בכל מצב שתבחרו- לקחת שירותי יעוץ או לנסות להסתדר בעצמכם, סופר חשוב שתבינו שיש המון מצבים שמחייבים התייחסות מיוחדת לנושא התקציב. נסיבות כמו : פתיחת עסק או לימודים בחו"ל. נסיבות כאלו מתאפיינות בשינוי יחסית משמעותי של ההכנסות או של ההוצאות לתקופה ארוכת טווח.

כפי שהסברנו במאמר, יש כמה דרכים שיכולות לעזור לכם לפעול פיננסית בצורה הגיונית ומושכלת, הקטע החשוב הוא להבין איזה שירות אתם צריכים. למגוון פתרונות עסקיים הקליקו על הקישור הבא .

טיפ יעיל לחיים בעולם הזה, הוא לא "להתקלקל" ולהיות מאלו שמצהירים "יהיה טוב" וגם "נראה לי שאני מבין" אלא להיות ערניים ובאמת לדעת מה משתנה סביבכם בתחום של שוק ההון.

נקודה נוספת, אם הינכם לא ממש סגורים מה אתם צריכים, או עם עולות לכם שאלות אחרות", "אנו ממליצים לכם בחום להיועץ עם המומחים שלנו ולקבל מענה איכותי.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה