שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קריירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קריירה
 

הרצאות על ניהול כספים


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
אתם שוב במינוס? במידה ואתם חושבים שהחיים "המיוחדים" שלכם לא בדיוק הולכים לאיפה שרציתם ושמעבר לזה, אתם ברוב הזמן מוגבלים מבחינה כלכלית הגם שאתם מרווחים משכורת גבוהה, כדאי מאוד שתשקלו את האפשרות להתנסות בקבלת יעוץ בתחום הכלכלי.

עוז - מומחים בשיפור תוצאות עסקיות

יש מספר רב של כלים ידידותיים שיש מצב שיסייעו לכם בכל הרלוונטי לאיזון המצב הפיננסי. קודם, העניין הכי חשוב הוא להכיר טוב את גבולות ההוצאות שלכם. נושאים וסוגיות כמו: ההכנסה, ההוצאות הסדירות שלכם, הוצאות הכרחיות ובזבוזים שונים, ולפי מרכיבים אלו לפעול ולהתנהל. להלן הדגמה-

ההכנסה- משכורת של 8000 ₪

הוצאות רגולאריות- משכנתא של 2550 ₪, שכר לימוד לילד 540 ₪, חוגים לילד 300 ₪

דברים שחייבים- דלק 450 ₪, חיתולים לתינוק 120 ₪

רק לאחר שנחסיר את שני המרכיבים התחתונים מסעיף ההכנסה נוכל להבין כמה מתאפשר לנו לחסוך. על בסיס התחשיב שעשינו נפעל בשגרה ולא בצורה הפוכה, כשם שרוב האנשים פועלים.

במקרה ואתם לא משהו בהנהלת חשבונות עצמית, מומלץ מאוד שתשקלו לעומק את אחד מכלל השירותים השייכים לתחום הזה של התנהלות בהתאם לתקציב, לדוגמא - בדיקת כדאיות, חשוב לציין שכלל השירותים מותאמים גם למשפחות ובנוסף לחברות קטנות.

בכל החלטה שתקבלו- להעזר בשירותי ייעוץ או להתסדר לבד, מהותי וחשוב שתבינו שיש המון מצבים שמצריכים התייחסות שונה לאספקט התקציב. לדוגמת מצבים כמו: חתונה או הרשמה לתואר שני. נסיבות כאלו מתאפיינות בשינוי יחסית רציני של סך ההכנסות או של ההוצאות בפרק זמן נתון.

כשם שהסברנו קודם, יש מספר אפשרויות שיכולות לעזור לאנשים להתנהל פיננסית בצורה מושכלת וחכמה, הדבר המהותי הוא להבין ולחשוב איזה שירות אתם צריכים. זקוקים למידע נוסף? עברו לאתר שלנו .

טיפ מרכזי בהתנהלות פיננסית נבונה, הוא לעולם לא להיות מאלו שאומרים "יהיה טוב" או "סמוך עלי אני מבין" אלא, להיות ערים ובאמת להבין מה משתנה בסיבבתכם בנושא הכלכלי.

בכל מקרה, היה ואתם לא יודעים מה נחוץ לכם, או עם צצות לכם עוד מחשבות", "כדאי ומומלץ לכם להיועץ בנו ולמצוא פתרונות טובים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה