שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קריירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קריירה
 

חברות ייעוץ אורגני לשירותכם


mata rotze
 
 
מצעירותי פיללתי לפתוח חנות בעולם האופנה. עקב כך, השגתי השכלה וחסכתי כדי לפתוח אתר. אע"פ כן, תוך תקופה קצרה הבנתי שבכדי להצליח בעולם זה, אני מוכרח ליצור מתווה פעולה ולנהל את הפיננסים בצורה נכונה. נכון, אין זה קל להקים עסק, אבל אכן ניתן להתקדם. קיימות תורות שונות שבאפשרותן להסביר כיצד לעשות זאת.

בעת האחרונה, בלי סוף פרילנסרים חשים שאי אפשר להריץ החנות נכונה ולהתפרנס. על כן, לא מפתיע שהרבה חנויות וארגונים נעלמים מהנוף כחדשות לבקרים. יתר על כן גם אם תמיד התרגלנו לזרום עם זה, בעזרת פסיכולוג ארגוני יש דרך לנסוק גבוה.

חברות ייעוץ ארגוני

הבחירה לפתוח חברה ממש לא ארעית, היות שזה גורר את עזיבת החיים הפשוטים כעובד של אחרים. דהיינו, בעוד שככזה ידעת בדיוק שתכניס משכורת כלשהי, כבעל עסק אין דרך להגדיר כמה תעשה. לדוגמה: אם נניח שבספטמבר הכנסת 62345 ₪ ועכשיו נתת כסף לעובדים, ארנונה וכדומה. אחרי הכל, עשית לביתך מעט. זה טוב לך? לדעתי לא!

זקוק לעזרה? בזכות יועץ אסטרטגי קל יותר לעבוד כמו שצריך. בגלל זה, מאוד הכרחי לעבוד איתו כבר בהתחלה, בכדי לבחון את אסטרטגיות השיווק של החנות.

יועץ כלכלי

בשביל להתקדם בימינו, חייבים לשים דגש על ניהול כספים. לשם כך, צריך להשגיח על הוצאות. אכן, קיימים חריגים, אלא שצריך להתכונן בסיוע אופנים שונים כגון למשל: התנהלות ראויה, פרסום, מכירות ולימוד השכירים.

כיצד למצוא ייעוץ פיננסי

לאחרונה, קיימים בלי סוף יועצים ארגוניים שמעניקים יעוץ שכזה. אך עדיין, בשביל להגיע ליעדים, מומלץ לבחור יועץ פיננסי איכותי. הקפידו תמיד לדרוש חוו''ד מקליינטים אחרים, עליכם לוודא שבחרתם נכון. הנה דוגמא - בזמן שיועץ ארגוני אמיתי יכול לגרום שינוי אמיתי, המאמן הלא מקצועי עשוי לחבל.

מעוניינים לדעת איך להתברג בפסגה? כל האפשרויות ב-ליווי עסקי והשיגו את מבוקשכם.

לסיכומו של עניין

תהליך אימון עסקי הינו ע''מ לאפשר למנהלים סיכוי להצליח גם מבחינה כלכלית וגם ניהולית, ע"מ להתייעל. ההליך בנוי ממספר רבדים:

המצב כיום - היועץ הפיננסי בוחן בציציות את המצב של החנות, זאת ע''מ לראות את האופנים הטובים ונק' החולשה של בית העסק.

דרכים לשיפור - הגדרת פתרונות מוכחים, כדי לקדם את המצב.

ליווי צמוד - המקצוען מבקר את בית העסק ומנצח עמו מגוון בעיות, לדוגמא קשיים פיננסיים.

ודאי, אימון פיננסי עולה כסף, אך לדעתי רצוי להשקיע וכך ללמוד לנסוק גבוה, היות ולא נדיר למצוא מצבים מסוימים שאכן מצריכים הסתכלות ארגונית עמוקה, למשל מיזוג. ועל כן, מהותי להסיק איך להתנהל כראוי.

בדרך זו הסקתי איך להתקדם, עלי לאחל לכם שתתקדמו גם.

גם אם שהאופנים להוצאת Visa הוקשחו מאד בעשור האחרון, תודות לייעוץ אפשר להשיג וויזה ולנפוש בארהב. אולם, אנו חייבים ללכת לפי השלבים וזאת ע''מ למנוע מעצמנו אי הבנות ובתוך כך גניזת הבקשה. מקווה שהשכלתם מזה, רק בשורות טובות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה