שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קריירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קריירה
 

חברת ייעוץ ארגוני מומלצת


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
מרגישים שהבנק עוקב אחריכים? במקרה שאתם חוששים שהחיים שלכם ממש לא הולכים לכיוון שרציתם ויותר מזה, אתם חשים מוגבלים מבחינת תקציבכם אף על פי שאתם מרווחים הרבה , רצוי מאוד שתשקלו את צורכיכם בקבלת ליווי מקצועי בתחום הפיננסי.

חברת ייעוץ ארגוני

קיימים לא מעט כלים יישומיים שככל הנראה יעזרו לכם בכל הנוגע ל"לסגור את החודש". בהתחלה, הדבר הכי חשוב הוא להכיר טוב את גבולות ההכנסה שלכם. דברים כמו: הכנסה כוללת, הוצאות רגולאריות, דברים שחייבים ויציאות ובילויים, ובהתאם למרכיבים האלה לבזבז ולהתנהל חכם. להלן דוגמא בסיסית-

הכנסות- משכורת של 7000 ₪

הוצאותיכם הקבועות- משכנתא של 2400 ₪, שכר לימוד לילד 540 ₪, חוגים לילד 310 ₪

דברים שאי אפשר בלעדיהם - הוצאות רכב 520 ₪, ספרים לילד 250 ₪

רק אחרי שנחסיר את סעיפי ההוצאות מסעיף ההכנסות נוכל להבין כמה מתאפשר לנו לחסוך. לפי התחשיב שביצענו נתנהל נכון ביום יום ולא בצורה הפוכה, כמו שמרבית האנשים נוטים לעשות.

במקרה ואתם לא מעולים בהנהלת חשבונות, מומלץ בחום שתשקלו ברצינות את אחד משירותי העזר הקיימים בתחום הזה של חשבונאות פיננסית, לדוגמה - ייעוץ פיננסי, חשוב לציין שכול השירותים מותאמים גם לאנשים פרטיים וגם לארגונים.

בכל מקרה שתבחרו- לקחת שירותי יעוץ פיננסי או להתסדר בעצמכם, מהותי מאוד שתבינו שיש המון מצבים שמצריכים התייחסות אחרת לתחום התקציב. לדוגמת מצבים כמו: בניית בית או הפסד משמעותי בבורסה. סיטואציות כאלו מתאפיינות בשינוי מהוותי של ההכנסות או של ההוצאות שלנו בזמן נתון.

כשם שהסברנו קודם, לא חסרות שיטות שיכולות לעזור לכם להתנהל כלכלית בצורה הגיונית ומושכלת, הקטע המהותי הוא להבין מה אתם צריכים. למעוניינים - כנסו לאתר הבא .

טיפ חזק ואיכותי בתחום הכלכלי, הוא לא "להתקלקל" ולהיות מאלו שאומרים לעצמם "אין מצב שלי זה יקרה" וגם "סמוך עלי, יהיה בסדר" ולהיפך, להיות מודעים ולדעת היטב מה קורה סביבכם בתחום התקציב.

בכל מצב, היה והינכם לא ממש בטוחים מה נחוץ לכם, אם בכלל,, או אם יש לכם עדיין התחבטויות אחרות", "אתם יכולים להתחבר לאתר שלנו ולמצוא פתרונות.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה