שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קריירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קריירה
 

ייעוץ עסקי - כל מה שחלמת


מורן אופיר
 
 
החל מילדות תכננתי להקים עסק עצמאי בעולם האופנה. על כן, השגתי השכלה וכיוונתי עצמי להקמת חנות. אבל, עד מהרה הגעתי למסקנה שעל מנת להתברג כבעל חנות, מוטלת עלי החובה ליצור מתווה פעולה ולנהל את הפיננסים בצורה נכונה. אמת הדבר, קשה לעסוק בתחום זה, אך זה אפשרי להתברג בפסגה. קיימות כיום אסטרטגיות רבות שמטרתן לסייע להתפתח.

בתקופתנו, הרבה פרילנסרים מרגישים שאין דרך להריץ את עצמם כהלכה ולהשיג די ממון. בהמשך לכך, ניתן לראות שמלא חנויות ועסקים נכחדים כל שנה. אע''פ כן על אף שהתרגלנו להבין זאת, בסיועו של יועץ ארגוני ניתן לשנות המציאות.

ייעוץ ארגוני

הפנטזיה להחזיק עסק מסוים היא לא פשוטה, היות והדבר מסמל ניתוק מההגנה של החיים כעובד שכיר. משמע, אם ככזה היה ידוע כמה תכניס, כאדם עצמאי קשה לדעת בבטחה כמה תעשה. לדוגמא: לו יצויר שבמאי הרווחת 25000 ואח''כ הענקת תקבול לעובד, שכר דירה וכן הלאה. אחרי הכל, הרווחת אתה תקבול מופחת. אתה מקבל זאת? לא!

רוצה לחיות אחרת? בעזרת מאמן עסקי קל יותר להקים ארגון באופן שקול. בהתאם לכך, מאוד הכרחי לעבוד איתו בשלב הראשוני, ע"מ לבדוק את הסיכויים של החנות.

יועץ כלכלי

לשם שתוכלו להתפרנס בכבוד בימינו, יש להעניק דגש להתנהלות פיננסית. לשם כך, חייבים לעקוב אחר תזרים. אין ספק, קורה שמפשלים, יחד עם זאת ניתן להצליח דרך אופנים שונים כמו: התנהלות ראויה, שיווק מוצלח, מכירתיות וגיוס שכירים.

כיצד בוחרים יעוץ ארגוני

כיום, יש הרבה עסקי יעוץ ארגוני שמתמחים ב הכוונה עסקית. ולמרות זאת, בכדי להתנהל כשורה, חשוב ביותר להגיע אל יועץ ארגוני בעל שם. אין מה להסס לבחון תגובות מלקוחות שונים, עליכם לוודא ששכרתם מקצוען. לדוגמא - על אף שיועץ רציני יכול להוביל ל שוני מהותי, איש האימון ללא הניסיון עשוי להרוס.

זקוקים להכוונה כיצד להשיג זאת? קראו עוד ב-http://www.x2y.co.il/business-consulting וקבלו את מבוקשכם.

זכרו!

התהליך של אימון פיננסי בא במטרה להעניק למנהלים פלטפורמה להצלחה גם תקציבית וגם שיווקית, ע"מ לנסוק. המפגש כולל בתוכו מספר רבדים:

מצב העסק הנוכחי - היועץ הפיננסי בודק את עמדת הארגון, בשביל לקלוט את המידות הטובות והשליליות של הארגון.

מציאת פתרונות - הבנת דרכי התנהלות, זאת כדי לקדם תהליכים ארגוניים.

קיום מפגשים - איש המקצוע מבקר את העוסק העצמאי ועוזר בכשלים שונים, כמו הכשרת עובדים.

אין ספק, אימון אישי מצריך השקעה, אבל לדעתי כדאי

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה