שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2571
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קריירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קריירה
 

לימודי ייעוץ ארגוני – בואו להכיר


טלי גל
 
 

בעלי תואר שני למדעי הרוח והחברה, מנהלים,  או העוסקים בתחום משאבי האנוש וגיוס משאב אנושי – בוודאי ישמחו לדעת כי ניתן ללמוד ולקדם את תפקידם בעזרת ייעוץ ארגוני.

תחום לימוד ייעוץ ארגוני טומן בחובו נושאים מעניינים ומרתקים בתחומי פסיכולוגיה, שיטות ארגון, ייעול תהליכים קיימים, שיתוף פעולה בין עובדים לעובדים, עובדים למנהלים, מנהלים למנהלים והפניית משאב שיתוף הפעולה לגבי כל הארגון, הגעה לתוצאות של רווחיות גבוהות יותר, תפוקה יעילה ועוד.

 

מהו ייעוץ ארגוני :

 

יועצים ארגוניים בזמן לימודיהם את התחום, נחשפים למסגרת קורס הנוגעת ומעמיקה בתחומי – התנהגות ארגונית, ייעוץ, הנחייה, תיאוריות, פסיכואנליזה, נרטיביות, הובלת שינוי, שיתוף פעולה פנים ארגוני, שיתוף פעולה בין ארגוני, תהליכים קבוצתיים, אבחון, ייעוץ אישי, הדרכה והטמעת הליכי הייעוץ הארגוני, מתן כלים להתמדת הייעוץ הארגוני בסיום ההדרכה, ליווי צוותים, ליווי שינויים, כתיבת דוחות, תכניות עבודה, פיתוח מנהלים קיימים ופיתוח פוטנציאל מנהלים לעתיד – את כל התחומים הללו ניתן ללמוד ולחוות במהלך לימודי ייעוץ ארגוני

כמובן שניתן לראות תחומים נוספים, או פחות, במוסדות לימוד שונים המציעים את תחום לימודי הייעוץ הארגוני. בנוסף, ניתן להתאים את אופי הלימודים לאורח החיים. היות ותחום הלימוד מכוון לאנשים בוגרים, בעלי ניסיון ובעלי תארים אקדמיים מתקדמים בתחום מדעי הרוח והחברה.

 

 

עולם המשתנה מקצה לקצה –

 

על מנת לעמוד בקצב השינויים, התאמה לתכתיבי כלכלה, הבאת ההון האנושי הטוב ביותר המסוגל לספק תפוקה גבוהה ככל האפשר, הגדלת רווחיות, ויחד עם זאת להמשיך ולשפר תהליכים – לעיתים נראה משימה בלתי אפשרית לבעלי עסקים וארגונים רבים במשק הישראלי.

על מנת לגשת לתחום פיתוח ארגוני, או לקבל סיוע מהעוסקים בתחום, חשוב כי כל יועץ ארגוני המגיע בפתח העסק יהיה בעל הכשרה והסמכה לעסוק בתחום. בזמן לימודי ייעוץ ארגוני הסטודנטים נחשפים לחומר עיוני רב בעברית ובאנגלית, ובנוסף אף מקבלים "לחוש" את תחום הייעוץ בצורה פרקטית בארגונים שונים.

ניתן להתאים את הארגון או העסק לזמן העדכני, ניתן אף להקדים את הזמן ולשפר תהליכים אשר יובילו בעתיד לשיפור פני העסק, רווחיות גבוהה ועוד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה