שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קריירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קריירה
 

למה שיווק רשתי נשמע לפעמים כמו פירמידה ?


אמיר פטיטו

הכותב עוסק בבניית אתרים ובעל עסק של שיווק רב שכבתי.

 
 

למה שיווק רשתי נשמע לפעמים כמשהו שלילי - או הטוענים פירדמידה ?

לרוב התווית השלילית בעסק של שיווק רשתי מודבקת על ידי אנשים ללא אף הבנה או לחילופין אף מידע אמיתי בקשר התעשייה של השיווק הרשתי. עסק של שיווק רב שכבתי יכול לגרום לאנשים רבים להצליח אבל צריך להבין שזה ממש לא עבודה קלה.

כל מי שהיה בחברת שיווק רשתי ונכשל הינו יודע שכל האשמה היא בגללו ושהוא אינו עשה אתו כל מהר שצריך כדי להצליח בגדול או פשוט אינו הגיע לחברה המומלצת בשבילו.

 מי שבאמת לוקח ברצינות את העבודה שלו ( זה לא מוכרח להיווצר במשרה מלאה) שיכול להבין שעסק של שיווק רשתי נותן הרוב ערך מוסף בנוסף לכסף שאתה מרוויח ומעבר לייצור הכנסה נוספת.

אם אתה רוצה להצליח בכל עסק של עבודה מהבית אתה צריך להתמיד.

חברות שיווק רשתי שמות עניין רציני על גבי ההתפתחות האישית ומשקיעות בהדרכות לא מעטות למשווקים שיש ברשותם, זה על מנת להגביר להם את כל המוטיבציה ולשפר את אותו התוצאות שאליהם הם רוצים להגיע.

זה העסק הכי טוב של עבודה מהבית.

היופי כאן הנו שהמשווקים של חברות שיווק רשתי מרווחים לרוב במיוחד אינפורמציה איכותי שעוזר להם לשפר עניינים מגוונים לתמיד שיש ברשותם.

בעסק של שיווק רשתי אתה מכיר אנשים עם רצון לנצח, יחד עם חזון של אנשים שרוצים להתחיל מהקופסה ולהגשים דברים בחיים שלהם אך בהרבה יותר מכל אנשים שלא מומלץ תמיד חשים נוסף על כך עושים. 

אם לרוב חשבתם על אודות תחום עסק מסוים ופחדתם או לחילופין אינו ידעתם כיצד יחד עם מי לקנות את הדבר – בעסק של שיווק רשתי אפשר להכיר אנשים ממגוון עניינים ולעשות איתם עניינים נוספים מעבר לחברה שלכם.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה