שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קריירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קריירה
 

מה זה ייעוץ ארגוני ולמה צריך אותו


orgnxp
 
 

ייעוץ ארגוני הינו תהליך המתמקד בחברה, בצרכיה השונים ובהליכים שנועדו לשפר את מצבה, וזאת לגבי שלושה גורמים עיקריים: הגורם האנושי, מבנה החברה ומשימותיה השונות. בדרך כלל נעזרים למטרות אלו בחברת ייעוץ חיצונית שהינה גוף ניטראלי ואובייקטיבי, בעל ידע בדיסציפלינות חברתיות, ניהוליות וטכנולוגיות. יש לציין כי הייעוץ הארגוני מתאים לכל חברה וארגון המעוניינים להשתפר ולהתייעל, ובמיוחד לחברות המצויות בהליך של שינוי שעבורו נדרשים תכנון, חשיבה והתארגנות מחודשת.
    
מטרות הייעוץ הארגוני

מטרתו המרכזית של ייעוץ ארגוני הינה ליצור תשתיות ארגוניות יציבות ויעילות, וזאת על ידי הטמעתם של הליכים ארגוניים ושיטות עבודה אפקטיביות. בתוך כך מכוון הייעוץ הארגוני ומסייע למנהלי החברה להביאה בטווח הארוך למינוף ולצמיחה מקסימאליים, וזאת על ידי ניהול ותפקוד נכון של הארגון בקשת רחבה של מצבים, בעיקר בתקופות של שינויים כדוגמת גדילת העסק, משבר או צמצום נפח פעילויותיו. יחד עם זאת, חשוב לציין כי מטרותיו של הייעוץ הארגוני משתנות בהתאם לצרכיו הספציפיים של כל ארגון, ועשוי להיות בדגש על ייעוץ שיווקי, יצירת מבנה ארגוני חדש, הורדת השחיקה בארגון וניהול נכון יותר של המשאב האנושי.

ללמוד כיצד להתגמש, להסתגל ולהתייעל

ייעוץ ארגוני מקצועי ואיכותי ילמד את הארגון כיצד להתגמש, לפתח כישורי הסתגלות למצבים חדשים ולשנות דרכי חשיבה והתנהלות. כך מסוגל הארגון להתמודד ולהגיב במהירות וביעילות לשינויים החלים בו, והמדובר במפתח לניהולו של כול עסק בשנות האלפיים. כמו כן, ייעוץ ארגוני כולל את בנייתה של תפיסה אסטרטגית המגדירה יעדים, מטרות וכיווני פעולה, ומתווה את אופן מימושם בפועל. בתוך כך, שירות זה מספק ליווי עסקי צמוד המיועד להטמעת הליכי השינוי בארגון מתחילתם ועד סופם באופן יסודי ומקצועי..


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה