שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2535
מאמרים: 7568
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קריירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קריירה
 

מחפש סוכנות דוגמנות? כדאי שתקרא את זה


liron mosh
 
 
מחפש סוכנות דוגמנות? אתה בטוח שמצאת את הסוכנות שלך?
ובכן, ידוע שבארצנו הקטנטונת (על המפה) קיימות לא מעט סוכנויות דוגמנות, חלקם סוכנויות מקומיות, שלוחות סוכנויות מחו"ל, סוכנויות וירטואליות אשר מציגות מגוון הדוגמניות באתר בלבד.
 
כאשר אנו עומדים בפני החלטה גורלית כמו קריירה בדוגמנות, חשוב שבעת בחירת סוכנות הדוגמנות נדע בפני מי אנו עומדים, ממה כדאי להיזהר, ומה כל סוכנות דוגמנות מסוגלת להציע לנו.
כאמור אנו רוצים לדעת מהן אפשרויות העזרה והייצוג שכל סוכנות יכולה ומסוגלת להעניק לנו, מהם הגילאים שאיתם הסוכנות עובדת (פרמטר מאוד חשוב שיש לבדוק אותו ממש בהתחלה) אנו נעשה בדיקה מקיפה על הסוכנות לפני שניגשים אליה בפועל.
 
 
למה זה חשוב לנו המידע הזה?
 
התשובה המהירה היא שאיננו רוצים לבחור בסוכנות שאינה תואמת את דרישתנו.
לדוגמא: חשוב לדעת שסוכנות דוגמנות שאינה מייצגת ילדים או נערים תתקשה לתת שירות טוב ללקוחותיה שהרי הרבה לקוחות מעוניינים בכל מיני פרסומות והשקת מוצרים בעזרת ילדים ובנוסף לזאת, דוגמן או דוגמנית שנמצא בטווח גילאים זה יתקשה לקבל עבודות מאותה סוכנות וזה כאמור יהיה בזבוז זמן של שתי הצדדים. עוד חשוב לבדוק הוא את תיק העבודות של אותה סוכנות. למידע על תיק עבודה של סוכנות מבית אינטרקליק.
 
לאחר שמסננים סוכנויות ומשאירים רק את המתאימות והרלוונטיות עבורנו, מומלץ להיכנס לאתר האינטרנט של הסוכנות, לבדוק עליהם באינטרנט, פורומים, תגובות וכו' וזאת בשביל לקבל תמונת מצב כלשהי על אותה הסוכנות. יש לקרוא מידע זה בעיון רב ולקחת אותו בעירבון מוגבל וזאת, עד שבודקים ומאמתים בשטח את כל מה שקראנו, חשוב לא לבוא בדעה מסוימת לאותה סוכנות בגלל שקראנו עליהם מידע שלילי או לחלופין חיובי, אלא לשפוט בעצמנו לאחר שהיינו בסוכנות וראינו את ההצעה שלהם.
 
 
אתם שואלים למה? ובכן היו מקרים שבהם דוגמן או דוגמנית רשמו תגובות נעצה על סוכנות X אך נמצא שהמידע אינו נכון ואינו אלא נגרם בגלל שהדוגמן\ית ציפה ליחס מסויים ולא קיבל אותו ולכן התאכזב.
 
בדקנו מספר סוכנויות, קראנו עליהם, מה אח"כ?
 
 
השלב הבא הינו ליצור קשר עם הסוכנות ולתאם פגישה. אתם וודאי שואלים כיצד להתכונן לפגישה, מה ללבוש וכו' ובכן על מידע זה נענה לכם בפוסט הבא מבית אינטרקליק.
טיפ נוסף:
אנו ממליצים לאחר ביקורכם בסוכנות, במידה והחלטתם לסגור על חוזה, לא למהר ולחתום ישירות עליו אלה לשבת בנוח על הספה בבית ולבדוק את כל הסעיפים בעיון רב.
עוד משהו שמומלץ לעשות הוא לבדוק אופציות במספר סוכנויות, להתרשם, להתלבט ולהגיע אל הזוהר בדרך שלך!
 
רוצה ללמוד על דוגמנים שהיו באותו מקום היכן שאתם עומדים ועשו זאת בגדול? לחצו כאן.
 
הרבה הצלחות

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה