שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קריירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קריירה
 

קואוצ'ר עסקי – דרך המלך לביצועים טובים


איציק דר
 
 

עם התפתחות המבנה המשקי העולמי והכלכלה הגלובאלית, חלו גם התפתחויות לא מעטות בכל הנוגע לאופן הניהול העסקי והכרה בכך שמרבית המנהלים לא נולדו כאלו ובאמצעות עזרה של ייעוץ עסקי נכון או הכוונה של קואוצ'ר עסקי אפשר להפוך גם את המנהל הבינוני לכוכב הבא. התחום של קואוצ'ר עסקי נולד מתוך זיהוי החוסר שבמערכות הניהול הגדולות. ובעצם, כל תכליתו של קואוצ'ר עסקי היא לעזור לבעלי עסקים ומנהלים להקים עסק חדש או לקחת אותו לרמה הבאה, לנהל את הצוות, להניע תהליכים והעיקר ומעל לכל – להביא את החברה לביצועים טובים יותר בכל הרמות.

למי זה מתאים?

קואוצ'ר עסקי הוא בדרך כלל מומחה הבא מתחום ה ייעוץ העסקי ולכן קהל היעד הם בדרך כלל מנכל"ים של חברות, מנהלי צוותים בתוך ארגונים קיימים ואנשים מהשורה הצועדים את צעדיהם הראשונים לקראת הקמת עסק חדש וזקוקים לעזרה, הכוונה וייעוץ כדי להקים את העסק על הרגליים.

המטרה של קואוצ'ר עסקי היא כאמור לייצר מציאות שבה החברה או העסק מגיעים לביצועים טובים יותר. כאמור, בדרך כלל, קואוצ'ר עסקי הוא בדרך כלל אדם המגיע מתחום ה ייעוץ עסקי ועל כן, קרוב לוודאי שגם תחומי האימון העסקי המוענק לבעל העסק או המנהל או ראשי הצוותים יהיה גם הוא בתחומי העסק ודרכי ניהולו. כך, מושם דגש על יצירת מערכת ערכים בעלת אופק עסקי, מושם דגש על הקניית כישורי מנהיגות בדרגים הניהוליים, הקניית כלי ניהול, הדרכה באופן קבלת ההחלטות וכן שאר הפנים המרכיבות יחד את הפסיפס הגדול שנקרא עסק.

קואוצ'ר עסקי זה מה שאתה צריך

בסופו של דבר, כל אחד יכול להיעזר בהכוונה של קואוצ'ר עסקי, במיוחד אם הוא מנהל בתחילת הדרך או שיש לו רצון לכוון את החברה או העסק לדרך חדשה. במקום לנסות לבד ולהסתכן בכישלון צורב, קואוצ'ר עסקי הוא הפתרון הטוב ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה