שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קריירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קריירה
 

קואצ'ר עסקי - בכדי שהעסק יצמח


איציק דר
 
 

אם יש לכם רעיון עסקי טוב או שיש ברשותכם עסק שאתם מעוניינים להביא לצמיחה, קואצ'ר עסקי, יכול להוות כאדם אשר יסייע לכם להוציא את התכנית העסקית אל הפועל או להשיג תוצאות בהרחבת העסק. קואצ'ר עסקי הינו בעל הכלים והידע לסייע לכם להבין, מה אתם בדיוק מצפים מהעסק שלכם ואלו מטרות הייתם רוצים להציב לו וביחד אתכם, תעשו דרך אשר ייעודה הגשמת כל אותן המטרות ויציאה לדרך חדשה וטובה יותר הן עבורכם והן עבור העסק שלכם.

קואצ'ר עסקי, מתמחה בין היתר במתן יעוץ שיווקי – הליך הייעוץ יכול לתרום לכם רבות ולאפשר לכם ליהנות מקבלת ידע וכלים אשר בכוחם לאפשר לכם יצירה של תכנית עסקית איכותית תוך לקיחה בחשבון של כל הפרטים הקטנים והוצאתה אל הפועל.

כאמור, בכוחו של קואצ'ר עסקי לתרום תרומה רבה לכם ולעסק שלכם, אך בכדי ליהנות מכל היתרונות של קואצ'ר עסקי, כמו גם לעשות שימוש באותו ייעוץ שווקי שתקבלו, קיימת חשיבות גבוהה לברור בקפידה את הקואצ'ר ולבחור בסופו של דבר באיש מקצוע בעל ניסיון בפועל בתחום של יעוץ עסקי – אדם שיש לו ידע בתחום וברזומה שלו, ניתן למצוא בעלי עסקים רבים, אשר נהנו משירותי הייעוץ שלו וראו מהם גם תוצאות בפועל. כמובן, שחשוב לבדוק גם את החיבור האישי שלכם מול אותו האדם.

בחירה חכמה ומושכלת של קואצ'ר עסקי, תוך לקיחה בחשבון של פרמטרים שונים, יכולה לסייע לכם בסופו של דבר לשפר ולשדרג את העסק שלכם וכמובן, להגדיל את הרווחים שלכם. אז אם גם אתם מרגישים שייעוץ מקצועי חיצוני יוכל לעזור לכם, כדאי לכם לעשות את הצעד ולהתחיל לתור אחר קואצ'ר עסקי מנוסה ומקצועי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה