שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> קואוצ'ינג -> קריירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קריירה
 
קואצ'ר עסקי, מתמחה בין היתר במתן יעוץ שיווקי – הליך הייעוץ יכול לתרום לכם רבות ולאפשר לכם ליהנות מקבלת ידע וכלים אשר בכוחם לאפשר לכם יצירה של תכנית עסקית איכותית תוך לקיחה בחשבון של כל הפרטים הקטנים והוצאתה אל הפועל.
המשך קריאה
כדי לייצר הצלחה היום גם בחיים האישיים וגם בחיים העסקיים אנשים רבים משתמשים במאמנים שונים כדי שיעזרו להם לייצר תוצאות וכדי להתחיל להגשים את החלומות שלהם. היום יש אפשרות למצוא מאמנים וקואצ'רים לא רק בתחום האישי אלא גם שירות של קואצ'ר עסקי שיכול לעזור לכם וגם לעסק שלכם להתחיל לייצר הצלחה יוצאת דופן.
המשך קריאה
קואוצ'ר עסקי הוא בדרך כלל מומחה הבא מתחום הייעוץ העסקי ולכן קהל היעד הם בדרך כלל מנכל"ים של חברות, מנהלי צוותים בתוך ארגונים קיימים ואנשים מהשורה הצועדים את צעדיהם הראשונים לקראת הקמת עסק חדש וזקוקים לעזרה
המשך קריאה
בימים אלו, מאחורי הרוב המכריע של החברות והעסקים הרווחיים עומדים יועצי ליווי עסק, שתרמו תרומה משמעותית מאוד ביצירת מתודות העבודה וההפעלה של העסק ועזרו להביא אותו למצב שבו הוא נמצא, ניתן להגיד שליווי עסקי הוא עניין הכרחי בכל עסק, בפרט בעסק מתחיל.  
המשך קריאה
הפעם אני רוצה לשתף אתכן וגם אתכם במסע של כ-40 יום  לארצות סקנדינביה לכבוד יום הולדתי ה-50 .בסיום המסע חזרתי עם תעודה שמעידה שחציתי את חוג הקוטב הצפוני  ובעיקר תעודה לא כתובה שמעידה שהדרך שלי להגשמת החלום עוד לפני ... . החלום שלי היה לצאת למסע של פנימה והחוצה לכבוד יום הולדת 50  שנחשב בעבודה הביוגרפית –גיל של שחרור מעבדות .רציתי לברר לעצמי טוב יותר את המושג של שחרור מעבדות ואין רקע מתאים לכך יותר ממדינות סקנדינביה שנחשבות מודל השראה לכל מי שמצדד בשחרור מעבדות . במסע שלי נוכחתי  שוב שארצות סקנדינביה הן באמת חלום עבור כל מי שרוצה להשתחרר מעבדות מודרנית .נוכחתי שהמודל הפמיניסטי   הוא מודל  לשחרור מעבדות מודרנית עבור נשים וגברים כאחד .  
המשך קריאה
רבים שואפים להיות אנשי עסקים ולחיות חיי רווחה, יש כאלה אשר לא חושבים על הכסף אלה העשיה וכאלה לצערי נופלים מהר, האם לכול אחד מתאים להיות איש עסקים 
המשך קריאה
http://andalusranch.co.ilסדנאות הן פעילות חווייתית מלכדת ומגבשת. הן מתאימות מאוד כפעילות מעשירה ומעצימה לימי כייף ולימי גיבוש לצוותים.  אחת החוויות היותר משמעותיות שקבוצות עשויות לחוות היא באמצעות סדנת ODTלאימון עסקי ולשיפוק מיומנויות התקשורת הבין אישית. כאשר סדנה זו מועברת ונחווית בחוות סוסים הערך המוסף שלה לא יסולא בפז.
המשך קריאה
התקשורת מלאה בפרסומים על סכומי העתק שמרווחים אנשי העסקים בישראל. מה ששוכחים הוא שמעל 95 אחוזים מבעלי העסקים בישראל לא מרוויחים אפילו את המשכורת הממוצעת במשק
המשך קריאה
ייעוץ ארגוני הינו תהליך המתמקד בחברה, בצרכיה השונים ובהליכים שנועדו לשפר את מצבה, וזאת לגבי שלושה גורמים עיקריים: הגורם האנושי, מבנה החברה ומשימותיה השונות.
המשך קריאה
הבחירה לפתוח חברה ממש לא ארעית, היות שזה גורר את עזיבת החיים הפשוטים כעובד של אחרים. דהיינו, בעוד שככזה ידעת בדיוק שתכניס משכורת כלשהי, כבעל עסק אין דרך להגדיר כמה תעשה.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 46 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה