שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רוחניות -> זן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זן
 
העולם האוטופי שאני שואף אליו הוא עולם מאוחד ולא אחיד, עולם של שלום, ללא קונפליקטים, מכיוון שהוא הגיע למצב של שלמות, איזון, והרמוניה מלאים.
המשך קריאה
בשנים האחרונות הפך המונח "מיסטיקנים און ליין" למונח השגור בפי כול, שנשמע כמעט מכל עבר. אך למה בעצם הכוונה? מה זה ומי הם מיסטיקנים און ליין? איך נוכל לאתר אותם ומתי נרצה לחפש אותם? במאמר הזה ננסה לעשות מעט סדר בדברים.
המשך קריאה
ראשית כל, הדבר המרכזי מכולם הוא לא אחר מהידע המקצועי. אל תשכחו שתחום זה הוא מקצוע לכל דבר המצריך רמה מקצועית גבוהה מאוד. בגלל זה כדאי שתבקשו לראות מסמכים רלווונטיים ע''מ לדעת שלא עובדים עליכם.
המשך קריאה
לפעמים אדם נמצא בכל מיני תקופות בחיים, או לפני קבלת החלטה חשובה, והוא מאוד היה זקוק לאדם אחר שיוכל להגיד לו מה הולך לקרות בעתיד. אם לדוגמא, אדם מתלבט האם לצאת לטיול מסוים או לא, ומרכיב חשוב מההתלבטות שלו הוא המרכיב הכלכלי, אדם שצופה את העתיד יכול היה לעזור לו מאוד. 
המשך קריאה
  אנשים רבים מתרגלים כבר מגיל קטן, עם פתיחת עיתון הבוקר לדלג על כל העיתון ולעצור בעמוד האחרון- עמוד ההורוסקופ. הורוסקופ הוא סוג של מגדת עתידות המנבא לנו מה הולך לקרות לנו היום, והאם זהו יום טוב להשקעות, למערכות יחסים חדשות, קניות וענייני כסף. ההורוסקופ מתבסס על מיקומי השמש במזלות האסטרולוגיים. מאמר זה ידון ביתרונות ובחסרונות שיש להורוסקופ על חיינו.
המשך קריאה
נראה שדווקא בעידן המודרני שמלא בטכנולוגיה יש חזרה לאמונות אחרות, כמו עין הרע. לא פלא שהרבה אנשים רוצים לעשות טיהור בית מפני גורמים מזיקים, סילוק עין הרע ואף תקשור עם מלאכים כדי לקבל מסרים מהעולם הבא.
המשך קריאה
1-6 מתוך 6

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה