שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רוחניות -> זן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זן
 

הורוסקופ


אבי ביטון
 
 

 

אנשים רבים מתרגלים כבר מגיל קטן, עם פתיחת עיתון הבוקר לדלג על כל העיתון ולעצור בעמוד האחרון- עמוד ההורוסקופ. הורוסקופ הוא סוג של מגדת עתידות המנבא לנו מה הולך לקרות לנו היום, והאם זהו יום טוב להשקעות, למערכות יחסים חדשות, קניות וענייני כסף. ההורוסקופ מתבסס על מיקומי השמש במזלות האסטרולוגיים. מאמר זה ידון ביתרונות ובחסרונות שיש להורוסקופ על חיינו.

יתרונות ההורוסקופ

עיתונים רבים ואתרי אינטרנט נותנים לקוראים ולגולשים שלהם אפשרות לקרוא את ההורוסקופ שלהם- תחזית אסטרולוגית יומית או שבועית. הורוסקופ נותן לקורא "כלים" שבהם הוא יכול להשתמש במהלך היום. לעומת ההורוסקופ היומי הורוסקופ שבועי יכול לכלול מעט פרטים ויותר טיפים כגון "אל תעשה החלטות קיצוניות הכוללות כספים". הורוסקופ יומי יכלול מידע כגון "אל תעשה קניות גדולות היום" או "אל תשחק עם מזלך בהימורים". יתרונות ההורסקופ באים לביטוי בטיפים האלו, היכולים לעזור לאנשים רבים לא לשחק עם מזלם בביזבוזי כסף גדולים והוצאות מיותרות. פעמים רבות ידיעת העתיד מראש, או לפחות פרטים לגביו יכולה לעזור לרבים להשתפר וללמוד מההורוסקופ שלהם אילו טעויות עדיף לא לבצע היום או השבוע.

חסרונות ההורוסקופ

הורוסקופ שבועי או יומי מתבססים על מיקומי השמש במזלות האסטרולוגיים, כאשר לא תמיד נלקחים בחשבון מיקומי הכוכבים האחרים ומיקום הירח. לכן, תחזית אסטרולוגית המופיעה בעיתון או באינטרנט עלולה בעצם להיות לא כל כך מדוייקת או נכונה, כיוון שגם הירח וגם הכוכבים הנוספים הם בעלי השפעה על החיים שלנו. בנוסף על כך פרטי ההורוסקופ יכולים לא רק לגרום לנו להימנע מהוצאות מיותרות ומעשים שונים, היא יכולה גם לעודד. "זהו יום טוב לקניות" יכול להיכתב בתחזית האסטרולוגית היומית של מזל קשת. אחד החיסרונות של ההורוסקופ, מלבד האי דיוק שלו הוא שהוא יכול לעודד קניות, הוצאות מיותרות ומעשים שונים שלא היינו עושים לולא ההורוסקופ.

הורוסקופ- כיצד שומרים על שיווי משקל?

חשוב לשמור על שיווי משקל בין מה שנכתב בתחזית אסטרולוגית כלשהי למה שאנחנו חושבים או רוצים לעשות. חשוב לא לתת להורוסקופ להחליט בשבילנו על מהלך היום, על הוצאות ועל מה שנעשה באותו היום. הורוסקופ שבועי או יומי הם תחזיות אסטרולוגיות שכיף לקרוא, אבל חשוב לשמור על שיווי משקל בין הורוסקופ למציאות. מומלץ לקרוא תחזית אסטרולוגית מידי יום אבל לא לתת לזה לעלות לראש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה