שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רוחניות -> זן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זן
 

טיהור בית לניקוי אנרגיות שליליות


מיכל ז

מיכל ז

 
 

דווקא בעידן המודרני אנשים רבים משתמשים באמצעים שנחשבים לפרימיטיביים או אלטרנטיביים כדי להשיג דברים שהם לא משיגים בעזרת המודרניזציה. בין השאר, סילוק עין הרע וביצוע טיהור בית מכל אנרגיה שלילית שמקיפה אותם.

לפי הקבלה, עין רעה היא מאפיין של אנשים שיש להם נפש רעה או שיש להם חסך כלשהו שגורם להם להצטער על הצלחתם ואושרם של אנשים אחרים. אנשים כאלו עלולים, במודע או ללא מודע, לפגוע באושר ובהצלחה של הסובבים אותם. מה שמפעיל את האנשים האלו הוא קנאה, שידועה כהרסנית. על כן, סילוק עין הרע הוא הכרחי למי שרוצה להימנע מההשפעות השליליות של הסובבים אותם.

סילוק עין הרע נשמע מגוחך ולא מציאותי להרבה אנשים, אבל להרבה אחרים הוא דבר אפשרי וחשוב שעוזר להימנע מפגיעה בהצלחה ובאושר שלהם בגלל אנשים אכולי קנאה.

אנרגיות שליליות יכולות להקיף אותנו גם בבית שלנו ולא תמיד הן קשורות לאנשי עין רעה. יש אנשים שיכולים לחושב באנרגיות שליליות או חיוביות כאשר הם נכנסים למקום מסוים. תקראו לזה אינסטינקט, אם אתם רוצים. אם קיימת תחושה לא טובה בבית כדאי לעשות טיהור בית ולסלק את האנרגיות השליליות.

טיהור בית יכול לעזור בבתים שיש בהם מטענים של כאב, צער ואלימות. בדיוק כמו שמנקים את הבית מלכלוך ואבק, כך צריך לנקות את האווירה המלוכלכת שיש בו. הניקיון הפיזי הוא השלב הראשון בטיהור של הבית. בשלב השני צריך לטהר את הבית עם עשן מרווה. לאחר מכן, יש לעבור בכל הבית ולהשמיע רעש מתכתי (ניתן להשתמש במצקת ולדפוק איתה על סיר, במצלתיים וכל דבר מתכתי שאפשר להלום בו). השלב האחרון, ולא פחות חשוב, הוא הדלקת נר שיש בו אנרגיה שאנו רוצים שתהיה בבית.

העולם האלטרנטיבי, וליתר דיוק העולם העל-טבעי, מציע תקשור עם מלאכים לצורך מענה לשאלות וקבלת מסרים. צריך לעשות תקשור עם מלאכים באחריות רבה- על המתקשר לדעת מיהו האדם שמבקש את עזרתו והאם הוא מסוגל לקבל את המידע שמוסרים לו הישויות. יש לבדוק את הבריאות והחוזק הנפשי של האדם בעבורו מתקשרים ולדעת איך להעביר מסרים בלי לפגוע בו.

נראה כי תקשור עם מלאכים מתקבל קצת יותר על הדעת בקרב אנשים לעומת אמונה בעין הרע ומטיהור הבית, שכן כל אחד מאבד אדם קרוב ואהוב ורוצה להאמין שאותו נפטר עדיין קיים, גם אם בצורה אחרת.

הרבה אנשים משתמשים בעולם האלטרנטיבי כדי לשפר כל תחום בחייהם, אפילו כאמצעי לחימה במחלות קשות שהרפואה הקונבנציונלית נכשלה בלחימה בהן, והתוצאות נראות בשטח.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה