שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רוחניות -> זן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זן
 

יש דברים נסתרים


אבי ביטון
 
 

 

לפעמים אדם נמצא בכל מיני תקופות בחיים, או לפני קבלת החלטה חשובה, והוא מאוד היה זקוק לאדם אחר שיוכל להגיד לו מה הולך לקרות בעתיד. אם לדוגמא, אדם מתלבט האם לצאת לטיול מסוים או לא, ומרכיב חשוב מההתלבטות שלו הוא המרכיב הכלכלי, אדם שצופה את העתיד יכול היה לעזור לו מאוד. מסיבה זו, ומסיבות דומות, אנשים נמשכו תמיד אל הלא נודע, ומסיבה זו אנשים שהם אסטרולוגים מצליחים באופן מופלא לשמור על המעמד שלהם. אסטרולוגיה הוא תחום שקיים כבר מאות שנים, ומאז ומעולם משך אליו אנשים, כי רוב האנשים היו רוצים לדעת מה צופן להם העתיד, כי כך היו יכולים לקבל החלטות בצורה טובה יותר. הורוסקופ יומי הוא דרך קטנה שיכולה לעזור לנו לדעת מה עתיד לקרות לנו, ויכולה להשפיע מעט על תהליך קבלת ההחלטות שלנו.

מה אומר ההורוסקופ

הורוסקופ יכול להיות כתוב בדגש על יום,בדגש שבועי, בדגש חודשי או בדגש שנתי, ויתרה מכך, בכלהורוסקופ אפשר לראות נושאים מעט אחרים. האסטרולוגים הבינו כי ההורוסקופ הוא אחת הדרכים הטובות שיש להם כדי לפרסם את עניין האסטרולוגיה לעולם כולו, וכתוצאה מכך, טבעי שהם כתובים לקהל הרחב ולפי טעמו. יחד עם זאת, אנחנו בהחלט יכולים לראות גם אסטרולוגים שמקדישים זמן ותשומת לב לניתוח תהליכים מדיניים בארצות שונות, ולניתוח תהליכים פוליטיים כאלה ואחרים.

בחירות פוליטיות

אחת הנקודות שבהם התקשורת תמיד פונה אל אסטרולוגים כאלה ואחרים, הוא לפני קיום בחירות. מעניין לראות כי אומנם כל אסטרולוג שם את הדגש על עניין מעט שונה, אך הלך הרוח דומה אצל רובם. כאשר הם מנסים לנבא את התוצאות של מערכת בחירות מסוימת, אומנם אולי הם לא יסכימו ביניהם על האחוזים, אך לרוב על התוצאה הסופית הם כן יסכימו. חשוב להבין כי גם בתחום של אסטרולוגיה, כמו בתחומים אחרים, לכל אדם יש רגישויות אחרות, וכל אדם שם לב לפרטים אחרים ומתעניין בנושאים שונים. זוהי הסיבה לכך שכל אסטרולוג יכול לכתוב בהורוסקופ שלו על דגשים והתפתחויות אחרות שלדעתו עתידות לקרות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה