שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רוחניות -> יהדות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
יהדות
 

הגרפולוגיה היא לא מזון לנשמה


יוסף חמו
 
 

תנסו פעם להכנס לתוך קבוצת אנשים ולהגיד להם שאתם מתמחים נניח בתחום של גרפולוגיה תראו איך כולם יעטו עליכם וכל אחד יהיה מעונין שתנתחו את כתב ידו...ותגידו לו דברים על עצמו , על האישיות שלו וכו'. כי הרי הגרפולוגיה היא ניתוח כתב היד ובאמצעותו אפשר לדעת באיזה סוג אדם מדובר מה התכונות שלו ומה הם נטיות ליבו.
וזה בכלל עוד רק עם מדובר על גרפולוגיה שזה איכשהו מדע אמיתי המבוסס על נתונים אמינים , מה גם שמדע הגרפולוגיה מבוסס על המציאות והוא אמין לגמרי. אבל רק תנסו לדמיין לעצמם מה היה קורה ללא הצעתם לציבור איזה קריאה בכף היד , בקפה , בקלפים , בחומוס ובמה לא...
בכלל ההסתערות עליכם היתה משהו שאי אפשר היה לעצור אותה בכלל.
וכל זה למה?

פניה לגרפולוג לא תספק את הנשמה שלך

הציבור היום הוא כל כך מבולבל כל כך לא יודע מה נעשה איתו זה כבר מגיע למצב שאדם כבר לא יודע מי הוא ומה הוא ומה הוא עושה פה בכלל...ולכן כל דבר מיסטי כמו אבחון של גרפולוג שיגיד להם תכונות על עצמם או כל קריאה שהיא במה שלא יהיה וכן להגיד עתידות כל הדברים האלה נשמעים כמו משהו נשגב כזה ומגניב והם רצים עליו...יאלה בא נשמע מה יש לגרפולוג הזה להגיד עלינו, זה גם נותן עניין ומוסיף גיוון לחיים.
מה שקורה זה שהצמא הזה לדברים מיסטים ונהירה אחרי תורת הגרפולוגיה וחארי גרפולוגים המבטיחים ניתוח כתב יד ואבחון מדיוק של האפי שלך, וכן אחרי הקוראים בקלפים ובמה לא היא בעצם מגיע ממעמקי הנפש וצריכים לזהות אותה...

מה שאדם בעצם מחפש והוא אפילו לא יודע זאת רוחניות!!!
כי כמה אדם כבר יכול כל היום לדאוג לגשמיות שלו והגשמיות שלו זה אומר הגוף החומרי שלו ...נו בסדר הגוף קיבל את מבוקשו בדמות אוכל , שתיה , שינה וכו' ומה הלאה אז אדם מחפש איך הוא יהנה וימצה את הצרכים הגשמיים והחומריים של הגף ב100% ואז זה כבר הופך לתאווה – ותאווה אף פעם איננה באה על סיפוקה.
ולכן אדם במקום להשקיע זמן וכסף מיותר במקומות לא נכונים כמו הגרםולוגים או חוזי העתידות למינהם, שיבין מאיפה בא לו היצר הזה של הסקרנות והחיפוש לדברים מיסטיים – זה הנשמה שמחפשת את מזונה בצורת דברים רוחניים.
אז לפני שאתם קובעים את התור באה לגרפולוג הידוע והמומחה כדאי לכם לנסות לפנות לנשמה...


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה