שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> רוחניות -> יהדות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
יהדות
 

לאסטרולוג המתחיל


מור חיים

אסטרולוגיה, פירוש מפות לידה, התאמה זוגית ועוד.

 
 

הרבה אנשים שואלים את עצמם מה זה בעצם אסטרולוגיה? והאם זה בכלל מדע מדויק אשר אפשר להסתמך עליו? מקור השם הוא מיוונית – אסטרון= כוכב, לוגוס= לימוד. בעצם התרגום של אסטרולוגיה הוא המדע של הכוכבים והמזלות. האסטרולוגיה אינה ניסים אלא מדע לא מדויק המנסה לברר ולנבא איך יפעלו דברים שונים על פי תנועת הכוכבים בשמיים.

התיאום בין מעמד הכוכבים לבין אירועים שונים גרמה להתעניינות רבה בקרב חכמים בכל הדורות.החכמים העתיקים ייחסו לאסטרולוגיה חשיבות רבה וכאשר הם התבוננו היטב בשמיים, הם הבחינו כי כל קבוצה של כוכבים מסודרת בצורה כלשהי ועל כן, ניתן לכל קבוצת כוכבים שם על פי הצורה שבה היו מסודרים. למעשה, בצורה זו נוצרו המזלות השונים שאנו מכירים כיום: גדי, שור, טלה, סרטן, תאומים,קשת, אריה,בתולה, מאזניים, עקרב, דגים ודלי.למזלות ישנו סדר מסוים שאינו משתנה והינו קבוע. לכל מזל מיוחסת תקופה בשנה, כלומר, חודש, ולכן, אדם מסוים אשר נולד בתקופה מסוימת בשנה זוכה לקבל את המזל של אותו חודש.כמו כן, כל מזל הוא בעל מאפיינים שונים מרעהו ומתאפיינים בתכונות שונות.

למשל בני מזל קשת מאופיינים בנטייתם לחיפוש אחר החופש. הם נוטים לשוטט, הן פיזית בטיולי טבע והן נפשית ורוחנית במסעות לגילוי עצמי. הם ימשיכו בכל עת לנדוד בעקבות האמת. בנוסף, מתאפיינים בליברליות וסובלנות.עם זאת, נוטים לעקשנות יתרה מדי פעם ובטוחים במסקנותיהם עד כדי כך שמסוגלים להתווכח עם החולקים על דעותיהם.למרות זאת, אוהבים ללמוד דברים ולחוות חוויות חדשות.

בנוסף, בתחום אסטרולוגיה לכל מזל אלמנטים המייחדים אותו. למשל, בעלי מזלות האדמה מתאפיינים בחריצות, בעלי מזלות האוויר והאש מתאפיינים ברציונליזם ופחות מעזים ולוקחים סיכונים.בוודאי הינכם שואלים מאיפה הגיעו האלמנטים המיוחסים למזלות במפה האסטרולוגית? היוונים הקדמונים טענו שהעולם שלנו מבוסס על ארבעה אלמנטים: אש, אוויר, מים ואדמה. האדמה מסמלת את העולם הגשמי וכל דבר שניתן לקלוט בעזרת חושינו. המים מסמלים את הרגשות. האוויר מסמל את החשיבה. ואילו האש מסמלת את האנרגיה הנמצאת בכל הדברים האחרים. כשמתבוננים ב 12 המזלות ניתן לראות כיצד באים לידי ביטוי אלמנטים אלו  כאשר מגדירים את תכונותיו של אדם.

 

חלוקת  מזלות במפת לידה לאלמנטים:

מזלות האש : קשת, אריה וטלה.

מזלות האוויר: מאזניים, תאומים ודלי.

מזלות המים: סרטן, דגים ועקרב.

מזלות האדמה: גדי, שור ובתולה.

בנוסף לייחוס תכונות מסוימות לכל מזל ספציפי, ישנן התאמות שונות בין המזלות השונים על פי הורוסקופ. לדוגמא, חיבור של בן מזל עקרב עם בת מזל שור יוצר ניגודיות. מצד אחד, הם נמשכים אחד לשנייה אך, מצד שני מנוגדים בהשקפת עולמם. התיאום בין המזלות השונים נעשה על ידי מפת הלידה של כל אחד מבני הזוג.

על כן, מומלץ בפגישה ראשונה עם אדם חדש לברר מהו מזלו ולהסיק מכך על המשך היחסים ביניכם. על פי התיאום בין מזלות האסטרולוגיה ניתן ללמוד רבות ולהסיק מכך על טיב היחסים העתידיים. ידע על המזלות הכרחי על מנת לגלות האם יש לקשר עתיד או לא. עם זאת, רצוי לקחת בחשבון שהמזל של אותו אדם אינו מחייב את המאפיינים של מזלו. המזל של אותו אדם חדש יחשוף בפנינו את השקפת עולמו של האדם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה