שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רוחניות -> יהדות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
יהדות
 

תשמישי קדושה לחגים


טל ביטון
 
 

תשמישי קדושה היו מאז ומתמיד פריטים חשובים שהיוו את הבסיס של כל בית יהודי מאמין. למרות שהיום אנחנו חיים בעידן המודרני תשמישי קדושה עדיין משמשים פריטים מסורתיים שהולכים איתנו בכל מועד וחג וגם ביומיום. כשמדובר בתקופות חגים וחיפוש אחר מתנות מיוחדות להביא לקרובים לנו ביותר, תשמישי קדושה הם כתובת מדויקת. היום אפשר למצוא בקלות מגוון רחב של תשמישי קדושה לכל חג ומועד יהודי.

תשמישי קדושה לחגי תשרי

בין המגוון הרחב של תשמישי קדושה לכל החגים, חגי תשרי הם החגים בהם אנחנו רוכשים יותר ויותר מתנות ובתוכן גם תשמישים שונים. בין תשמישי הקדושה המוכרים לנו מחגים כמו ראש השנה, סוכות ושמחת תורה אפשר למצוא מגשי זכוכית לשולחן ראש השנה, צלוחיות תפוח בדבש, מחזור תפילה לימים הנוראיים, נרתיקים לאתרוגים, צלחת לסימני ראש השנה, תפילות לחג הסוכות, כלים לרימון ועוד.

אל אלו מצטרפים גם נרתיקים לשופרות ושופרות חגיגיות ויפיפיות שגולפו בעבודת יד, קישוטים לסוכה, לוחות שנה עבריים ועוד. תשמישי קדושה לחגי תשרי יכולים להיות מתנות חגיגיות ויקרות לזוגות צעירים שזה עתה הקימו בית בישראל, לבני משפחה אליהם אתם מוזמנים אל החג ולכל הזדמנות אחרת.

תשמישי קדושה לחג הפסח

תקופת חג הפסח היא תקופה בה אנחנו מעניקים מתנות רבות. ואין מתנה יפה יותר מאשר תשמישי קדושה יפיפיים, עשויים בעבודת יד במסורת היודאיקה. אפשר למצוא בתוך הקטגוריה הזו צלחות חגיגיות לשולחן הפסח, קנדלברות לליל הסדר, מגשים למצות, ערכות מצה שמורה, הגדות של פסח, סטים רקומים לשולחן החג, כיסוי למצות, נרתיקים לאפיקומן, כוס של אליהו הנביא, מעמדים לבקבוקי היין ועוד.

תשמישי קדושה לחג החנוכה

גם חג החנוכה הוא חג גדוש במנהגים יהודים מרתקים ובתחושה חגיגית ושמחה. בין תשמישי הקדושה שתמצאו לחג החנוכה – מנורות וקנדלברות מיוחדות לחג, חנוכיות מכל הסוגים והמינים, מיכלים לשמן החנוכה ועוד. גם זו הזדמנות ללמד את הילדים על מנהגי חנוכה דרך הכרות עם פריטי יודאיקה ותשמישי קדושה שיהיו חלק מחייהם וגם להעניק מתנה לקרובים או חברים אליהם אתם מוזמנים.

תשמישי קדושה לפורים

גם בפורים אפשר להעניק מתנה שהיא כולה קדושה יהודית. תשמישי קדושה לפורים כוללים אגדות אסתר מהודרות, חלקן מצויירות בעבודת יד, רעשנים מכל הסוגים והמינים ובית מגילה למגילת אסתר. אלו מתנות שיכולות להיות מושלמות עבור חתני בר מצווה שחוגגים את חגיגותיהם בתקופת הפורים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה