שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רוחניות -> מדיטציה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדיטציה
 

מהו תקשור


אורלי דורון

אורלי דורון

 
 

תקשור מוגדר בתור תהליך של קבלת מסרים ואינפורמציה מישויות חיצוניות כאשר המתקשר נמצא במצב אלטרנטיבי, שונה, של התודעה. רמת הערנות של התודעה במהלך תקשור משתנה בין מתקשר אחד לשני, ויכולה להיות מצב של טראנס עמוק, מדיטציה או מצב של תודעה ערה. מתקשר טוב צריך להגיע לרמת הרטט האנרגטי שתואם את הישות אותה מתקשרים, ולמעשה המתקשר הוא ערוץ שמעביר מידע מהישות אל הפונה אשר בא לקבל תקשור.

הישויות שאותן מתקשרים הן רבות וכוללות למשל מלאכים, ישויות ממימדים גבוהים יותר, קרובי משפחה וחברים שנפטרו, חוצנים ועוד, ואפילו ישויות אפלות.

כמעט לכל אחד מאיתנו יש יכולת נפשית לבצע תקשור ברמה זו או אחרת, ורובנו מסוגלים ללמוד תקשור נכון ונקי אצל המורה המתאים.


תקשור יכול להתבצע במגוון צורות ויש דרכים רבות להתחבר עם ישויות רוחניות גבוהות.

יש שני סוגים עיקריים של תקשור. הראשון הוא תקשור במצב של טראנס, הכרוך בעצם בוויתור של המתקשר על שליטה בגופו, ולאפשר לישות מבחוץ "להשתלט" עליו, בדרך כלל על ידי תנועות הגוף והקול של המתקשר. לאחר ההתעוררות מטראנס כזה המתקשר לרוב איננו זוכר מה קרה בזמן התיקשור. האינפורמציה שמקבלים היא בדרך כלל נקייה ואמיתית, ולא מערבת את האגו או הדעות של המתקשר. המידע שמקבלים בסוג תיקשור כזה הוא מרתק ומכיל פרטים הידועים בדרך כלל לשואל בלבד.


הסוג השני של תקשור הוא תקשור מודע. בסוג זה של תקשור המתקשר מודע למה שקורה ומאפשר לידע להיות מועבר דרך הגוף שלו. מתקשר מודע יכול "לערוך" את המידע שעובר דרכו, וסוג זה בטוח יותר לאנשים אשר נמצאים בתחילת דרכם בלימוד תקשור.

תקשור הוא עולם שלם, שמעבר לראייה החושית, שגם אתם תוכלו לקבל מפתח אליו בלימודי קורס תקשור.

לימוד קורס תקשור לוקח זמן ותרגול כדי להפיק תוצאות אמיתיות ונקיות. המטרה היא להכניס את הנפש והגוף למצב של מדיטציה ושלווה כדי להתחבר למידע. מומלץ ללמוד קורס תקשור אצל מתקשר מנוסה שיכול להבטיח שלא תתחברו לישויות אפלות, או תשמשו בתור כלי להעברת מידע שיקרי. בחירת לימודי קורס תקשור צריכה להיעשות מתוך זהירות וקבלת המלצות על המורה- המתקשר.

דרך טובה להתנסות בתקשור היא לעשות משהו שאתם אוהבים ולהיכנס למעין סוג של מדיטציה. לדוגמה, אם אתם אוהבים לנגן השתמשו במוסיקה כדרך לתקשר. אם אתם אוהבים לקרוא - נסו תקשור דרך כתיבה אוטומטית או כל פעולה יצירתית אחרת, כדי להעלות את מצב התודעה שלכם ולפתוח את עצמכם לערוצי המידע המתוקשר. כך תוכלו גם אתם להתחבר למימדים גבוהים ולקבל תשובות לשאלות  שמעבר לידיעתו של אדם שאיננו מתקשר. אתם מוזמנים להתנסות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה