שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2251
מאמרים: 7254
Like: 59
מאמרים -> רוחניות -> מדיטציה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדיטציה
 
האינטואיציה זהו ידע דינמי (לא סטטי) שפועל בעיקר בהתאמה של כל דבר לתנאים ולסביבה השונים שבו הוא נמצא. לכן – כוח המשכיות הקיום!   מטרת המאמר: לעודד את האנושות להתפקח ממצב האשליה והעיוורון לגבי מה שלא נראה או לא מובן משמעו לא קיים ואין לו ידע.
המשך קריאה
מיינדפולנס שבעברית מכונה גם "מדיטציית קשיבות" מתייחסת לתהליך פסיכולוגי שבו לומד האדם לארגן את תשומת הלב שלו ולמקד אותה בחוויות המתרחשות בהווה, ללא ביקורת, שיפוט, השוואה  וכד'. ע"פ התיאוריה העומדת בבסיס השיטה, לכל אדם קיים הרגל לנתח, לבקר או לשפוט כל סיטואציה הנקרית בדרכו, בכל רגע ורגע. אותה שיפוטיות, יוצרת מתחים, תסכול, כאב ושאר רגשות שליליים ואווירה פנימית קשה בנפש ולכן, מתעורר הצורך במדיטציה שתסייע לאדם להיפטר מאותם רגשות קשים ולראות את המציאות באופן הבהיר והנכון. 
המשך קריאה
הקשב שלנו מופרע כיום על ידיי מתחרים רבים וקשה להתרכז בדבר אחד בטח כשמדובר בנו עצמנו ובניסיון להקשיב לנו עצמנו ולשקט הפנימי שלנו ולתודעה הפנימית שלנו ולהתגבר על הרעשים הפנימיים והחיצוניים הממסכים את עולמנו. כיום, יותר ויותר אנשים בוחרים לקחת חלק בשיעורי מדיטציה לסוגיה בניסיון להקשיב לפנימיותם ולתרגל באמצועות מדיטציה שליטה על ניהול השקט והקשב הפנימי. מדיטציה על סוגיה סוגיה השונים  מנסה ומצליחה לרוב להביא את המתרגל לשקט פנימי, הקשבה עצמית וניהול המחשבות תוך התעלמות מרעשי הרקע והמיסוכים המודרניים.
המשך קריאה
כולנו מדי פעם חולמים חלומות וב90% מהמקרים איננו זוכרים אותם.  אך פעם בכמה זמן קורה שאנו זוכרים חלום שחלמנו. לפעמים זהו חלום שמח,לפעמים עצוב ולפעמים אפילו קורה שאנו חולמים חלום צלול. במאמר זה נגדיר מה הם חלומות וכיצד ניתן לפרש אותם.
המשך קריאה
  במאמר זה תגלה שלוש טיפים שימושיים שיעזרו לך להתחיל לחיות חיים מעוררי השראה לצד חיוביות מעוררת קינאה. קודם כל נגדיר מהי חשיבה חיובית, לאחר מכן תגלה איך "לפעול חיובי" ולבסוף, תקבל ממני "דיאטת חשיבה חיובית ליום – יום" אותה תיישם ותהפוך להרגל!
המשך קריאה
תקשור מוגדר בתור תהליך של קבלת מסרים ואינפורמציה מישויות חיצוניות כאשר המתקשר נמצא במצב אלטרנטיבי, שונה, של התודעה. רמת הערנות של התודעה במהלך תקשור משתנה בין מתקשר אחד לשני, ויכולה להיות מצב של טראנס עמוק, מדיטציה או מצב של תודעה ערה. מתקשר טוב צריך להגיע לרמת הרטט האנרגטי שתואם את הישות אותה מתקשרים, ולמעשה המתקשר הוא ערוץ שמעביר מידע מהישות אל הפונה אשר בא לקבל תקשור.
המשך קריאה
דמיון מודרך, בניגוד לכמה טיפולים אלטרנטיביים אחרים לא נוצר במזרח הרחוק אלא דווקא בארצות הברית, בתפר שבין החצי הראשון והשני של המאה ה- 20. שיטת הטיפול השכיחה ביותר נקראת שיטת סילבה שפותחה על ידי חוקר המוח חוזה סילבה שרצה לשפר את השגיהם של ילדיו בלימודים.
המשך קריאה
1-7 מתוך 7

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה