שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רוחניות -> קבלה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קבלה
 
במאמר זה ננסה להבין מי זה ה'אני' שלנו. 
המשך קריאה
כדאי הוא רבי שמעון לסמוך עליו בשעת הדחק וזכותו הגדולה תגן על עם ישראל בכל מקום שהם ויביא לגאולה השלימה במהרה בימינו אמן.
המשך קריאה
ספר הזוהר מביא לנו פירושים על התורה והינו ערוך עפ"י סדר הפרשות בתורה, ספר הזוהר הקדוש מכיל בתוכו את אותם סודות הבריאה בנושאים שונים כגון: ראיה בכוכבים, אסטרונומיה, מיסטיקה, גלגול נשמות וכדומה. רובו של ספר הזוהר כתוב בארמית אולם רבי דניאל פריש, ערך הסבר לכל ספר הזוהר הקדוש הנקרא בשם זוהר מתוק מדבש.
המשך קריאה
ישנם פסוקים בתהילים שאמירתם מידי יום ידועה כסגולה נגד עין הרע. אותם אחד עשר פסוקים מתחילים ומסתיימים באות נ'
המשך קריאה
העולם שבוא אנחנו נמצאים יש בו חסרונות ויש בו יתרונות, וכשיש לנו צרות תמיד צריך שיהיה לנו את הידע והיכולת להתמודד איתם, בעולם המיסטיקה  וגם בחיים עצמם היופי האמיתי הוא היופי הפנימי.
המשך קריאה
 קטורת מחזקת כל טקס של קבלה או כישוף אהבה טקס.   לא כל קטורת מתאימה לכל כישוף או טקס דוגמה: קטורת לבונה מתאימה לטקסי  החזרת אהבה וטיהור אנרגטי.   חנות מיסטיקה בדרך כלל משווקת את מרבית סוגי הקטורות.   להלן סוגי קטורות הנמכרים במגוון חנויות מיסטיקה המתאימים לטקסים כאלה ואחרים:   קטורת סייג - קטורת העשוייה מצמח המרווה מצויינת לניקוי החלל ונטרול אנרגיות שליליות.   קטורת מור - קטורת זאת היא מצויינת לתחום הריפוי, החזרת אהבה וטיהור אנשים וכלים.   אלמוג - מצויינת להגנה נגד כישופים, וניתן להשתמש בב כדי להסיר כישופים ולהגן עלייך מכישופים.   לבונה - קטורת לבונה טובה לרגוע, כישופי אהבה, הסרת כישוף, רוגע ושלווה נפשית וטיהור   
המשך קריאה
כאלפי שנים שמשתמשים בקטורות על מנת לפייס את השם והאלים ולחזק אהבה בכל האמונות והדתות. בנוסף לזה קטורות משמשות לטיהור אנרכיות של אנשים ובתים ולעורר חושים שונים.  כאן הכתוב על שימוש בקטורות הקשורות לביצוע טקסים של החזרת אהבה ופעולות  נוספות.
המשך קריאה
אפשר לראות ולהרגיש שבכל אדם ישנם המון רצונות והם בעצם מנהלים את חייו. רצונות אלו הם אגואיסטיים וגורמים לנו לרוץ ולרדוף אחריהם עד שיתמלאו. ככל שאנו רודפים אחריהם יותר כך אנו מגלים כי רצונות אלו לא מצליחים למלא אותנו כלל ותחושת הריקנות שממלאת אותנו ללא ספק מובילה אותנו למוות.
המשך קריאה
אומרים שאברהם אבינו הוא זה שהפך את העם שלנו ממקבץ אקראי של אנשים לעם אחד. האם מה שיצא מאיתנו היום תואם לציפיות של אברהם? האם לכזה עם הוא ייחל?
המשך קריאה
תורת ישראל הנה בת אלפי - שנים, עלינו להבין במה היא עוסקת,  האמת היא שיש בעולם כלי שניתן להיעזר בו כדי לגלות את מטרת בריאת העולם? מהי המטרה הזו? נגלה זאת ביחד.
המשך קריאה
1-10 מתוך 14 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה