שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רוחניות -> קבלה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קבלה
 

אסטרולוגיה


אבי ביטון
 
 

 

אסטרולוגיה למרות היותה מדע עתיק וותיק נחשבת לחלק ממה שנקרא ניו אייג' אסטרולוגיה תורמת רבות למאמינים בה, בין אם היא מדויקת לגמרי או רק מדייקת חלקית אנשים שנועצים עם אסטרולוגים או פועלים לפי אסטרולוגיה יומית או אסטרולוגיה שבועית חשים מאושרים יותר, שלווים יותר ומרוצים יותר, ועם זה אי אפשר להתווכח. אם אסטרולוגיה מביאה וודאות ושלווה אל החיים של האנשים אשר קוראים בה הרי שהיא ממלאת נאמנה את תפקידה. יש הטוענים כי האסטרולוגיה לא צמיד מדויקת או מגשימה את עצמה, האסטרולוגיה אולי לא תמיד מדויקת במאה אחוזים אבל אפילו מדעים שאנחנו סומכים עליהם כמו מדע הרפואה נכונים ומגשימים את עצמם רק בדיוק סטטיסטי כלשהו ולא בכל מאת האחוזים.

אסטרולוגיה כבעלת ערך ותרומה לכולם

זה אולי יפתיע אבל לא חייבים להיות מאמינים מסורים לאסטרולוגיה כדי להפיק ממנה ערך והנאה, יש אנשים שלא מאמינים בשלמות באסטרולוגיה אבל בכול זאת נהנים לקרוא אסטרולוגיה יומית או שבועית כי זה מחזק אותם ונותן להם עוד כיווני מחשבה ודרכי פעולה. אסטרולוגיה לא יכולה לפגוע בהחלטות שלכם אלא רק לתת לכם עוד דרכי הסתכלות על משימות או סוגיות בחייכם וזה אף פעם אינו מזיק אלא רק מרחיב את התודעה. אסטרולוגיה מהנה ומעניינת עבור כל אחד. אסטרולוגיה היא חוויה נעימה בה אדם לומד יותר על עצמו ומתוודע לעצמו בדרכים רבות ושונות.

להבין את עצמכם טוב יותר

אסטרולוגיה היא תורה מחזקת ומרוממת. אסטרולוגיה שמה אתכם במרכז ומאפשרת לכם להבין את עצמכם ואת המציאות טוב שלכם יותר וזאת אף פעם אינה חוויה שלילית. כאשר אתם קוראים אסטרולוגיה של המזל שלכם אתם יכולים לעצור רגע מהעשייה האוטומטית ומהמירוץ הבלתי נפסק של החיים ומעט להרהר על מעשיכם ועל מקומכם ביקום. העצירה הזאת, המחשבה, ההתעמקות היא החשובה באמת, כול עצירה למחשבה ומעט התעמקות בדרך שלכם היא חיובית ונכונה. אסטרולוגיה יכולה להיות אמצעי טוב עבורכם לנהל את חייכם תוך כדי מודעות גבוהה יותר וחיבור חזק יותר לעצמכם ולקוסמוס.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה