שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רוחניות -> קבלה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קבלה
 
 קטורת מחזקת כל טקס של קבלה או כישוף אהבה טקס.   לא כל קטורת מתאימה לכל כישוף או טקס דוגמה: קטורת לבונה מתאימה לטקסי  החזרת אהבה וטיהור אנרגטי.   חנות מיסטיקה בדרך כלל משווקת את מרבית סוגי הקטורות.   להלן סוגי קטורות הנמכרים במגוון חנויות מיסטיקה המתאימים לטקסים כאלה ואחרים:   קטורת סייג - קטורת העשוייה מצמח המרווה מצויינת לניקוי החלל ונטרול אנרגיות שליליות.   קטורת מור - קטורת זאת היא מצויינת לתחום הריפוי, החזרת אהבה וטיהור אנשים וכלים.   אלמוג - מצויינת להגנה נגד כישופים, וניתן להשתמש בב כדי להסיר כישופים ולהגן עלייך מכישופים.   לבונה - קטורת לבונה טובה לרגוע, כישופי אהבה, הסרת כישוף, רוגע ושלווה נפשית וטיהור   
המשך קריאה
כאלפי שנים שמשתמשים בקטורות על מנת לפייס את השם והאלים ולחזק אהבה בכל האמונות והדתות. בנוסף לזה קטורות משמשות לטיהור אנרכיות של אנשים ובתים ולעורר חושים שונים.  כאן הכתוב על שימוש בקטורות הקשורות לביצוע טקסים של החזרת אהבה ופעולות  נוספות.
המשך קריאה
אפשר לראות ולהרגיש שבכל אדם ישנם המון רצונות והם בעצם מנהלים את חייו. רצונות אלו הם אגואיסטיים וגורמים לנו לרוץ ולרדוף אחריהם עד שיתמלאו. ככל שאנו רודפים אחריהם יותר כך אנו מגלים כי רצונות אלו לא מצליחים למלא אותנו כלל ותחושת הריקנות שממלאת אותנו ללא ספק מובילה אותנו למוות.
המשך קריאה
אומרים שאברהם אבינו הוא זה שהפך את העם שלנו ממקבץ אקראי של אנשים לעם אחד. האם מה שיצא מאיתנו היום תואם לציפיות של אברהם? האם לכזה עם הוא ייחל?
המשך קריאה
תורת ישראל הנה בת אלפי - שנים, עלינו להבין במה היא עוסקת,  האמת היא שיש בעולם כלי שניתן להיעזר בו כדי לגלות את מטרת בריאת העולם? מהי המטרה הזו? נגלה זאת ביחד.
המשך קריאה
ספר הזוהר מביא לנו פירושים על התורה והינו ערוך עפ"י סדר הפרשות בתורה, ספר הזוהר הקדוש מכיל בתוכו את אותם סודות הבריאה בנושאים שונים כגון: ראיה בכוכבים, אסטרונומיה, מיסטיקה, גלגול נשמות וכדומה. רובו של ספר הזוהר כתוב בארמית אולם רבי דניאל פריש, ערך הסבר לכל ספר הזוהר הקדוש הנקרא בשם זוהר מתוק מדבש.
המשך קריאה
אסטרולוגיה היא שיטת חיזוי על פי הכוכבים אשר נוסדה לפני אלפי שנה החיזוי האסטרולוגי נעשה על ידי 'הורוסקופ' אשר מהווה מפה אסטרולוגית- כיפת השמיים כפי שהייתה במקום המדויק של הלידה של אותו בן אדם. שם שני אשר ניתן למפה זו הוא מפת הלידה.  
המשך קריאה
אסטרולוגיה למרות היותה מדע עתיק וותיק נחשבת לחלק ממה שנקרא ניו אייג' אסטרולוגיה תורמת רבות למאמינים בה, בין אם היא מדויקת לגמרי או רק מדייקת חלקית אנשים שנועצים עם אסטרולוגים או פועלים לפי אסטרולוגיה יומית או אסטרולוגיה שבועית חשים מאושרים יותר, שלווים יותר ומרוצים יותר, ועם זה אי אפשר להתווכח.
המשך קריאה
מהי ערבות הדדית: הערבות ההדדית כמושג שחדר לחיינו יותר ויותר, ככל שתלמידי שיטת בעל הסולם מתפשטת, הוא מושג שמצד אחד נראה לנו מאוד ברור ופופולרי אך מצד שני,  הוא מושג סתום לחלוטין. היינו, שלא מעט עושים שימוש במושג הערבות ההדדית אם מבלי לדעת מהו ואם  על מנת לקדם אינטרסים שונים כשבעצם, מעשיהם מנוגדים למה שהביטוי רצה להגיד. מאמר קטן על השאלה מהי ערבות הדדית.
המשך קריאה
כארבעת אלפים שנה עברו מאז שהתהלך כאן אברהם אבינו. מי היתה אותה דמות אגדית ואיזה קשר יש לה בכלל אל מציאות חיינו כיום? ברור שאברהם אבינו אינו רק הדמות היסטורית שמייצגת את תחילת האומה הישראלית, לא בזה נעסוק כאן, את זה אפשר ללמוד בשעורי היסטוריה. במבט המקובלים, אברהם אבינו הוא כח עצום הפועם ופועל בתוך הנפש של כל אחד מאתנו, כח שאנו חייבים להכיר על מנת להגיע אל תכלית העבודה שלשמה אנחנו פה.   
המשך קריאה
1-10 מתוך 10

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה