שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> רוחניות -> קבלה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קבלה
 

מפת אסטרולוגיה למתחילים


Alex Borod
 
 

אסטרולוגיה היא שיטת חיזוי על פי הכוכבים אשר נוסדה לפני אלפי שנה החיזוי האסטרולוגי נעשה על ידי 'הורוסקופ' אשר מהווה מפה אסטרולוגית- כיפת השמיים כפי שהייתה במקום המדויק של הלידה של אותו בן אדם. שם שני אשר ניתן למפה זו הוא מפת הלידה.

כל מפת לידה שונה מאחד לשני וייחודית לו. המפה האסטרולוגית היא שפה לכל דבר.כדי ליצור מפת לידה, דרושים 3 דברים: תאריך הלידה, שעת הלידה ומקום הלידה. את השפה הזו כל אסטרולוג יודע לפענח. השפה הזו כוללת סודות ומסייעת לכוון אותנו לנקודות מסוימות. המפה האסטרולוגית וכן, ההורוסקופ של אותו בן אדם יכולים לכוון ולהדריך וכמו כן, יש נקודות מסוימות בעתיד שאכן באות לידי ביטוי על המפה האסטרולוגית.

השלבים הראשונים בחיזוי כוללים קבלת נתונים מאותו בן אדם אשר מעוניין לפענח את המפה האסטרולוגית שלו וההורוסקופ שלו. יש צורך בתאריך הלידה ושעת הלידה שלו.מכאן ניתן להמשיך ולשרטט מבנה גיאומטרי בעזרת הנתונים אשר יוצרים מפה אסטרולוגית. יועץ אסטרולוגי מומחה מבין ויודע כיצד לבנות מבנה גיאומטרי זה. בשלב הבא מנתחים באופן מפורט ומעמיק את המפה אשר נוצרה.מתוך המפה האסטרולוגית ניתן להבחין ולדעת על תחומים שונים בחיי אותו בן אדם: קריירה, אהבה, לימודים, משפחה, פרנסה, חברים ועוד. בעזרת מפה זו היועץ האסטרולוגי יכול להדריך את אותו בן אדם, להכווין אותו לנקודות מסוימות בחייו, לתת לו עצות והדרכה לגבי נושאים רבים.

ע"י אסטרולוגיה ניתן גם לדעת על חוויות אשר חווה אותו בן אדם ועל מקרים מעברו אשר השפיעו עליו ועל אישיותו. למשל, מות בן אדם אשר היה קרוב לו. כמו כן, ניתן להבחין במצבים ובדברים אשר מתרחשים בהווה של האדם. מצבו הפיזי והנפשי לדוגמא. ניקח לדוגמא את תחום הקריירה הבא לידי ביטוי בהורוסקופ ובמפה האסטרולוגית. על פי המפה ניתן להסתמך על הנתונים של אותו בן אדם לגבי בחירת מקצוע וקריירה. התפתחותו של האדם בתחום המקצועי בו הוא עוסק ניתן לדעת על פי המפה האסטרולוגית אשר בה נעזר היועץ האסטרולוגי אשר מוסמך ומיומן בקריאת מפות אלו. על פי המאפיינים והתכונות של אותו מזל של האדם ניתן לדעת האם בחר בתחום המתאים והמאפיין אותו והאם יצליח בתחום זה.בעזרת המפה האסטרולוגית ניתן לקבל תמונה רחבה וכוללת לגבי העתיד המקצועי של אותו אדם איך לא ניתן לדעת בוודאות כיצד עליו לנהוג ולקבל את החלטותיו באותו התחום.היועץ האסטרולוגי מכווין את אותו בן אדם אך לא מבצע את קבלת ההחלטות במקומו.

על מנת לבנות מפה אסטרולוגית אשר תאפיין את ההורוסקופ של אותו בן אדם כיום, ניתן לגשת לאתרים מסויימים אם לאסטרולוגים אשר יעשו את העבודה. אסטרולוג מיומן ומכיר את הסמלים המייחסים כל מזל, את סימני הכוכבים והחלוקה לבתים של כל מזל על פי תקופה מסוימת בשנה. מלב  זאת ניתן למצוא כיום את כל ההסברים האלו באינטרנט.

לסיכום, אנו ממצליצים לכם לפני שאנתם פונים לאסטרולוג לבנות לעצמכם מפת לידה, לפענח אותה קצת ולהגיע מוכנים עם שאלות לאסטרולוג מוסמך אשר ניתן לסמוך על קריאתו, אשר למד את התחום ובקיא בו ואשר יוכל להכווין אותך בנושאים שונים ומגוונים אשר ישפרו את מהלך חייך ואת השקפתך על העולם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה