שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2455
מאמרים: 7495
Like: 59
מאמרים -> רוחניות -> קבלה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קבלה
 
אסטרולוגיה היא שיטת חיזוי על פי הכוכבים אשר נוסדה לפני אלפי שנה החיזוי האסטרולוגי נעשה על ידי 'הורוסקופ' אשר מהווה מפה אסטרולוגית- כיפת השמיים כפי שהייתה במקום המדויק של הלידה של אותו בן אדם. שם שני אשר ניתן למפה זו הוא מפת הלידה.  
המשך קריאה
אסטרולוגיה למרות היותה מדע עתיק וותיק נחשבת לחלק ממה שנקרא ניו אייג' אסטרולוגיה תורמת רבות למאמינים בה, בין אם היא מדויקת לגמרי או רק מדייקת חלקית אנשים שנועצים עם אסטרולוגים או פועלים לפי אסטרולוגיה יומית או אסטרולוגיה שבועית חשים מאושרים יותר, שלווים יותר ומרוצים יותר, ועם זה אי אפשר להתווכח.
המשך קריאה
מהי ערבות הדדית: הערבות ההדדית כמושג שחדר לחיינו יותר ויותר, ככל שתלמידי שיטת בעל הסולם מתפשטת, הוא מושג שמצד אחד נראה לנו מאוד ברור ופופולרי אך מצד שני,  הוא מושג סתום לחלוטין. היינו, שלא מעט עושים שימוש במושג הערבות ההדדית אם מבלי לדעת מהו ואם  על מנת לקדם אינטרסים שונים כשבעצם, מעשיהם מנוגדים למה שהביטוי רצה להגיד. מאמר קטן על השאלה מהי ערבות הדדית.
המשך קריאה
כארבעת אלפים שנה עברו מאז שהתהלך כאן אברהם אבינו. מי היתה אותה דמות אגדית ואיזה קשר יש לה בכלל אל מציאות חיינו כיום? ברור שאברהם אבינו אינו רק הדמות היסטורית שמייצגת את תחילת האומה הישראלית, לא בזה נעסוק כאן, את זה אפשר ללמוד בשעורי היסטוריה. במבט המקובלים, אברהם אבינו הוא כח עצום הפועם ופועל בתוך הנפש של כל אחד מאתנו, כח שאנו חייבים להכיר על מנת להגיע אל תכלית העבודה שלשמה אנחנו פה.   
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-14 מתוך 14

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה