שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> השכרה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השכרה
 

איך יוצאים לחופשה? עם רכב שכור


מרטין

 

שלום רב לכולם, שמי מרטין בוקסדורף. אני מתמחה בקידום אתרים בגוגל( זה האתר) ויחסי ציבור, ניתן לראות את האתר בלינק הזה. כמו כן הייתי רוצה להזמינכם לאתר שלי של מחיקת אזכורים שליליים, כאן.

 

 
 

השימוש בהשכרת רכב נעשה בשני אופנים שונים: השכרת רכב בישראל והשכרת רכב בחוץ לארץ.

במאמר זה נתייחס להשכרת רכב בישראל הנעשית על-ידי חברה ישראלית וננתח כמה דברים שחשוב לדעת על-מנת לבצע עסקה משתלמת ומבורכת שתספק לנו נופש מוצלח.

לפני שאנו מתחילים להתעסק בטיפים הקשורים להשכרת רכב, חשוב שנבין בדרך-כלל באיזה מצב ולאיזה צורך זה שימושי:

לא כל משפחה מחזיקה ברכב ולא כל אדם מעוניין להוציא אלפי שקלים בחודש על דלק, רבים מעדיפים להשתמש בתחבורה הציבורית הקיימת ולחסוך בכך לא מעט כסף שישמש אותם לצרכי היום יום האחרים.

השימוש בתחבורה ציבורית לאנשים אשר יכולים להרשות לעצמם לקחת בחשבון את אילוצי ועיקובי התנועה באוטובוסים ורכבות הוא מאוד יעיל ואפקטיבי וללא ספק ישמש כחיסכון כלכלי משמעותי, גם אם יפגום במעט באיכות החיים שלהם – אך כאשר מדובר בחופשה שהמשפחה יוצאת אליה על מגוון ילדיה – השימוש ברכב הכרחי.

כמובן שעל-מנת שלא לרכוש רכב חדש רק לצורך החופשה, ניתן להשתמש בשירותי השכרת רכב נהדרים עם רכבים חדשים ויוקרתיים מחברות להשכרת רכב הקיימות בארץ.

גם אנשים אשר להם יש רכבים נעזרים רבות בשירותי השכרת רכב כיוון שלא תמיד מעוניינים להוציא את הרכב המשפחתי מסיבות כאלו ואחרות אשר לפעמים כוללות את הסיבה שמעוניינים לעשות טיולי שטח אשר דורשים רכב מסוג שונה המותאם לכך (ארבע על ארבע למשל).

כשאנו באים לסגור עסקה הקשורה להשכרת רכב חשוב שנדע את הפרטים הבאים:

 

-          החוזים להשכרת רכב אשר עליהם נצטרך לחתום לעיתים מכילים סעיפים הכתובים בכתב קטנצ'יק וכמעט לא קריא ואשר בהם מוכנסות הסיבות שבגינן אולי לא כדאי להשכיר את הרכב דווקא מהחברה הזו.

הניסיון המתחמן הזה שנועד להטעות אנשים תמימים יכול להרוס אחר-כך את החופשה במקרה של נזק לרכב. וודאו שמה שאתם חותמים עליו מוסכם עליכם לגמרי עוד לפני שאתם חותמים.

 

-          התקופה בה תדירות השכרת רכב או ליסינג היא הגדולה ביותר זוהי תקופת הקיץ כמובן כיוון שאנשים נוטים לצאת לטיולים בתקופה זו הרבה יותר מאשר בשאר עונות השנה. עקב כך, העלות של השכרת רכב בתקופה הזו היא היקרה ביותר.

-          השכרת רכב לשבוע משתלמת הרבה יותר כלכלית מאשר השכרת רכב ליום אחד בלבד. אל תיפלו בפח הזה והשכירו לשבוע מראש!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה