שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2579
מאמרים: 7623
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> השכרה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השכרה
 

השכרת רכב בארץ


דינה ק.

דינה ק.

 
 

 

השכרת רכב בארץ מתאפיינת בכמה סוגים: השכרת רכב לזמן ארוך או קצר, אם למשך זמן של יותר משבוע או כמה ימים בשבוע או אפילו לכמה שעות. או השכרה לסוף שבוע.

אם זה השכרה למרחק קצר: בתוך העיר. או השכרה למרחק ארוך: מחוץ לעיר.


השכרת רכב בארץ היא פתרון מושלם למי שמתכננים נסיעה ארוכה, (למטרות עבודה או טיול, לזמן קצר או ארוך) לדרום או לצפון, אם צריכים רכב נוח למשפחה כולה. השכרת רכב בארץ נותנת תחושת עצמאות ובטחון לנהג באופן מוחלט בכל השלבים של הנסיעה: אם זה בקביעת הזמנים של היציאה לדרך, איזה מסלולי נסיעה לבחור ועד איזה תחנה או סוג מוסיקה לשמוע ברדיו.

השכרת רכב בארץ מאפשרת נוחות מקסימלית למי שמתכנן טיול משפחתי (עם הרבה ילדים) ארוך לצפון עם מספר רב של מסלולי טיול שניתן לבחור מהם. (תחבורה ציבורית או אפילו טיולים מאורגנים - פשוט מגבילים את כמות המסלולים ואת מבחר האתרים אותם ניתן לבקר.) - הדבר נכון עוד יותר לאיזור הדרום, שם התחבורה הציבורית מצומצמת מאוד, השכרת רכב בארץ נותנת גם אפשרות להשכיר רכב שטח שמתאים יותר לנסיעה בתנאי שטח קשים (כמו מדבר) שקיימים בדרום הארץ.

השירות להשכרת רכב בארץ מאפשר השכרה מתוך מגוון מכוניות הקיימות במלאי, ובאפשרות השוכר להשכיר את סוג הרכב המתאים ביותר לו ולמשפחתו.


למה כדאי לשים לב:

* את סוג הרכב כדאי לבחור לפי כמות הנוסעים, סוג הנסיעה (נסיעת שטח - על חול, במדבר וכד' או על כביש סלול) ומרחק הנסיעה (מה כמות הדלק אותה תידרשו להוציא? - לפי חישוב מס' הקילומטרים אותם תצטרכו לעבור). * כמו כן, כדאי לבחור אבזורים נוספים מיוחדים לרכב, במקרה של נסיעות ארוכות עם הילדים. כמו: מכשירי צפייה בדי וי די, מזגן וכולי.

* חשוב למצוא חברות להשכרת רכב בארץ שיהיו מקצועיות - על ידי בדיקה שאכן יש פיקוח עליהן על ידי משרד התחבורה. * חשוב מאוד לעשות סקר מקיף לנושא ולבדוק לא רק את גובה המחירים אלא גם את האמינות, המקצועיות, המוניטין, והכי חשוב את טיב השירות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה