שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> השכרה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השכרה
 

השכרת רכב בארץ.


עורכת
המשתמש טרם עידכן את החתימה שלו.
 
 

תחום השכרת רכב בישראל זהו תחום ששינה את פניו לבלי הכר בשנים האחרונות, כמובן כמו כל דבר, גם את זה עשינו באיחור קל אחרי שאר העולם, אבל בסוף עשינו, אלא מה? השכרת רכב בארץ, כיום זאת פעולה שקל מאד לבצע ישנם חברות רבות שמספקות את השירות הזה.. אפשר לקחת את הרכב מחברת השכרת רכבים אחת ולהחזיר את הרכב במקום אחר בארץ, בסניף נוסף של אותה חברה.

אבל צריך להבין שזה לא תמיד היה כך, ואני לא מדברת על לפני שבעים שנה, או בתקופות אחרות בהן היה רכב רק ליחידי סגולה, לא גם לפני שלושים שנה, אנשים לא הבינו איך אפשר להלוות רכב, פעם בקושי את העט הם היו מלווים, היה צורך לעשות פה שינוי תפיסתי, להפוך את השכרת רכבים למשהו זמין, קל ונוח, ועל ידי כך כמובן גם להוריד את הערך של האוטו, כי פתאום כמעט כולם יכולים להרשות לעצמם.

כשיצא האייפון  לשוק, מחירו בהתחלה היה בשמים, היה ברור שרק מי שממש משוגע לדבר הולך להרשות את זה לעצמו, ואל תאגה אפל ידעה כי יהיו מספיק משוגעים לדבר...אחרי שקנו המאמצים המקדימים את האייפון במיטב כספם, זמן לא רב אחרי שהוא פרץ לאוויר העולם, ירד מחירו באופן דרסטי ביותר, עד כדי כך שמנכ"ל החברה ראה צורך להתנצל באופן מתוקשר על מה שעשה...

אבל כך זה עם כל דבר, כל דבר חדש שיוצא לשוק, מחירו בהתחלה גבוה וכך גם עם השכרת רכב בישראל, בהתחלה זה היה יקר, פחות יקר מלקנות רכב אך בהחלט יקר מידי ליום אחד.. עם הזמן כשעלה הביקוש יכלו גם חברות השכרת רכבים להוריד מחירים, שיהיו יותר נוחים ללקוח הרגיל, זה שאין לו כסף לקנות רכב, אך להרשות לעצמו השכרת רכב הוא יכול..  

עם הזמן, התפתח התחום מאד, קמו מתחרים שכמובן הורידו את מחירי השוק עוד כמה מדרגות..  כל חברה התחילה לפתוח עוד ועוד סניפים כשכמובן, החברות המובילות הן חברות שעלו ארצה מחול, ועל ידי מותג חזק הצליחו להיכנס לשוק ביתר קלות, בהמשך השכרת רכב בארץ, התפתחה עד כדי כך, שניתן להשכיר רכב  בארץ ולהחזיר אותו בחו"ל, השאלה מי מתכוון לצאת מהארץ ברכב כשהאפשרויות שלו הן: מצרים, שנימצאת בתהליך הפיכה, או ירדן שגם לא ממש מתוסבכת עלינו, או אולי ללבנון? שם מחכים לקבל את פנינו נסראללה וחבריו?


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה