שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> השכרה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השכרה
 

השכרת רכב וליסינג


מרטין

 

שלום רב לכולם, שמי מרטין בוקסדורף. אני מתמחה בקידום אתרים בגוגל( זה האתר) ויחסי ציבור, ניתן לראות את האתר בלינק הזה. כמו כן הייתי רוצה להזמינכם לאתר שלי של מחיקת אזכורים שליליים, כאן.

 

 
 

השכרת רכב זהו דבר שימושי ביותר לאנשים המעוניינים בסטוץ קטן עם מכונית לצורך חופשה מסוימת בארץ. מעבר לכך, ישנה השכרת רכב בחו"ל אז אנשים שוכרים רכבים זרים כיוון שלצערנו, איננו יכולים לקחת את המכונית הפרטית במטוס.

 

השימוש בהשכרת רכב תדיר יותר במקרים בהם למשפחה או לאדם אין רכב משל עצמו, על אף שקורים גם לא מעט כאלה אשר מעוניינים ברכב שטח מפנק ואיכותי לטיול כך שעל אף שיש להם רכב – משתמשים בשירותי השכרת רכב.

 

לא מעט אנשים רואים ברכישת רכב קבוע כגורם שלילי אשר זולל לא מעט כסף והוצאות דלק, נראה להם הגיוני הרבה יותר להתנייד באמצעות תחבורה ציבורית הדורשת הוצאות הרבה יותר קטנות.

 

אך לעיתים, תחבורה ציבורית יכולה להיות מוגבלת וכאשר אנו מעוניינים לצאת לחופשה מפנקת ברחבי ארץ ישראל ולקרוע את הכבישים או מסלולי שטח שונים – השכרת רכב היא דבר מתבקש, כיוון שלא נוכל לעשות זאת עם אוטובוס או כל תחבורה ציבורית אחרת.

 

כאשר מעוניינים לקחת את שירותי השכרת רכב או ליסינג חשוב מאוד לדעת קודם כל כמה פרטים בסיסיים על-מנת שהשימוש יעשה כמו שצריך ובמחיר הטוב ביותר:

 

-          ראשית, חשוב מאוד לפני שחותמים על חוזה השכרת רכב לקרוא את מה שכתוב באותיות הקטנות למטה ונראה שולי לחלוטין. לעיתים נוטות חברות להשכרת רכב להכניס כל מיני סעיפים שיכולים לגרום ללא מעט נזק במקרה של תקלה או פגיעה ברכב אותו השכרנו ולכן חשוב שנדע בדיוק על מה אנחנו חותמים ושלא יוכנסו סעיפים גרנדיוזיים ומשמעותיים לחוזה מבלי שידענו על כך אפילו.

 

-          שנית, על-אף שבחלק מהמקרים הנטייה לרכוש משהו היא ממש ברגע האחרון או כמו שאומרים "בדקה התשעים" מתוך תקווה שעלות המוצר תרד עם הזמן – בכל הנוגע להשכרת רכב אין כל עניין בכך והעלות לא תרד ועל כן מומלץ לסגור דילים מוקדמים כיוון שאחר-כך חברות השכרת רכבים הופכות להיות עמוסות ואפשר להיתקל בסיטואציה בה לא יישארו לנו רכבים פנויים להשכרה.

 

 

-          תקופת העומס הרצינית של השכרת רכב היא בקיץ אז רבים יוצאים לחופשות וטיולים בארץ מפאת מזג האוויר המצוין והחופשה המסתדרת עם הלימודים. עקב כך העלות בקיץ להשכרת רכב תהיה גם גדולה יותר כיוון שהביקוש גדול.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

אורח אומר :
השכרות רכב עדיפות   20/12/2012
אורח אומר :
השכרות רכב בוינה   20/12/2012


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה