שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> השכרה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השכרה
 

ליסינג מימוני- יתרונותיו של התהליך


eyal levi

www.tengas.co.il

 

 
 


________________________________
ליסינג מימוני המשפחה הולכת וגודלת? בשעהטובה!.הגיע הזמן להתרחק מהאוטו הישן לרכב בעל נפח רב יותר,ובוודאי- לא להתפשר לגבי היבט הבטיחות.ישנו סיבוך אחד קטן.לאחר שתצליח למכור את הרכב שאבד עליו הכלח לא יהיה לך מספיק כסף זמיןבעבור רכישת רכב חדיש ועוד גדול יותר.איך ניתן להתקדם?נוטלים שנית הלוואה מהבנק?מבקשים את תמיכתם של ההורים?או שאולי עדיףלעשות הסבה לתחבורה ציבורית וזהו?
יתכן וליסינג מימוני הוא הפתרון האידאלי עבורך.

ליסינגמימוני-הרכב אותו אתה חפץ
כשאתה מחליט שאתה קונה רכבבאמצעות ליסינג פרטי או ליסינג מימוני,האפשרויות שניתנות לךארוכות לאין שיעור.
תוכל למצוא מיני רכבים מ מכוניות פרטיות, משפחתיות, מכוניותמנהלים, מיני ואן ואפילו משאיות.כדאי שתקדיש זמן למחשבה,לפני הפניה לעסקת ליסינג מימוני מה כעיקרון אתה רוצה למצוא.חשוב מהם הצרכים עליהם אמור לענות הרכב,על הצרכים של מי הוא אמור לענות,לאילו מרחקים הוא צפוי לנסוע מידי יום,מהי כמות מקומות הישיבה הנדרשת,מהו שיעור גודל הבגאז'.
לצורך הדוגמא,כאשר המשתמש העיקרי ברכב הואאתה,ואתה מתכוון לנסוע בו כל יום בפרט לעבודה מרחק של 90 דק' נסיעה כל כיוון,הלוך וחזור, שני הכיוונים.ייתכן ואין לך צורך ברכב גדול במיוחד,(מותנה בתקיפות הנסיעות המשפחתיות שלכם),וכן גם אין צורך בבגאז' גדול במיוחד.אבל בניגוד לכך חיונישהכמות המתכלה של הדלק שלו תהיה נמוכה.
אבל אם אתם עורכים נסיעות משפחתיות,יש הכרחלהכניס גם עגלה לבגאז'.אולי צריכת הדלק היא נקודה פחות משמעותית,למרות זאת חיוני,שהרכב יוכל להכיל את כלל בני המשפחה בנוחיות,ושהבגאז' שלו יכלול את סך כל הציוד הנדרש.

נקודת המבט הכלכלית
פרט לפרטים שקשורים בטכניקה שהיורשומים קודם לכן,צריך גם לקחת בחשבון את היכולת הכלכלית שלך.ברכישת רכב בעזרתליסינג מימוני להפריד מליסינג תפעולי,עלות השווי החודשי של החזקתהרכב,היא מעבר לתשלום החודשי הקבוע לחברת הליסינג.יתר על כן, בעסקת ליסינג מימוני,ככל שהרכב עדכני יותר ומשופר יותר כך גם מחירו גבוה יותר-כלומר התשלום החודשי.וכן,לא לשכוח,שרכב בעל גדול יותר תצרוכת הדלק שלו גבוהה יותר,ולכן גם ההוצאות החודשיות עליו ימריאו מעלה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה