שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> השכרה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השכרה
 

ליסינג תפעולי משאיות


קפיטל
 
 

 

תחום הליסינג הפך בישראל לשם דבר, יותר ויותר אנשים בוחרים בהחכרת ליסינג, מימוני או תפעולי, אשר מאפשר לאנשים פרטיים ובעלי עסקים להתגבר על מכשולים של רכישת רכב ולהתנהל בקלות יתרה בכל הנוגע בעבודה הדורשת רכב פרטי מסחרי או משאית. הליסינג התפעולי והמימוני מציע באמצעות כמה פתרונות פרקטיים, החכרת רכב לתקופת זמן קצובה, כשההבדלים בין שתי התכניות נעוצים בתנאים ובסיומה של התקופה, כלומר, באופן בו רוצה הלקוח לסיים את ההתקשרות עם הרכב. אך האם אותם התנאים חלים גם על ליסינג תפעולי משאיות? ובכן, כשמדובר במשאיות, הליסינג התפעולי מקבל משמעות נוספת שכן חלק משמעותי מתנאי הליסינג התפעולי רלוונטי דווקא לאנשים שצריכים משאית, בניגוד לליסינג מימוני שעונה על דרישות כלליות יותר. ננסה לבדוק כאן את התכנית לליסינג תפעולי, על יתרונותיה ובעיותיה, ולהרחיב מעט על ליסינג תפעולי משאיות.

מבנה ליסינג תפעול משאיותי:

ליסינג תפעולי משאיותליסינג תפעולי הינו תהליך של החכרת רכב לתקופה קצובה של עד ארבע שנים, במהלכן משתמש הלקוח ברכב כשלו, למעט הטבות ותפקידים מסוימים שלוקחת על עצמה חברת ההחכרה. כגון טיפולים, מבחני רישוי, אגרת רישוי וכד'. בעל הרכב, או הלקוח, נהנה בעצם משירות שמאיר בידיו רק את העבודה עם המשאית. ניכר כי מדובר כאן כמובן ביתרון משמעותי לבעלי עסקים ואנשים התלויים במשאיות לעבודתם, שכן חברות ההחכרה מספקות שירותים אשר מקלים מאוד על הלקוח את עבודתו ומורידים ממנו בעצם את ההתעסקות הביורוקרטית, המנהלתית עם הרכב שלו. מעבר לכך, חברות הליסינג אף מספקות לעיתים רכב חלופי בשביעל הלקוח כאשר המשאית שלו נזקקת לטיפול או למבחן.

סוף תקופת הליסינג:

לאחר התקופה הקצובה יכול הלקוח להחליט באם הוא רוצה לרכוש את הרכב בתנאים מועדפים כמובן, או שהוא רוצה להמשיך להחכיר משאית אחרת, או אולי לעזוב את כל ההתקשרות. בכל מקרה מדובר בתהליך מאוד נוח עבור הלקוח שכאמור מקבל הזדמנויות לפרוס את התשלומים, להחליט אם הוא רוצה לרכוש או להחכיר ועוד. בנוסף מדבור בהוצאה מוכרת במס, לכן לא מפתיע שתחום הליסינג הופך יותר ויותר משתלם בישראל, כמו ברכבים פרטיים כך גם במשאיות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה