שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2514
מאמרים: 7556
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> השכרה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השכרה
 

רכב יד ראשונה מליסינג מול רכב "חדש" (הסוד שהיבואנים מנסים להסתיר)


noga shani

Noga Shani

 
 

לקניית רכב חדש יש יתרונות רבים. מקבלים רכב ישירות מהיבואן, עדיין עם הניילונים, ומריחים את הריח המיוחד השמור לרכבים חדשים. יתרון נוסף הוא שאין צורך לעקוב אחרי לוחות מכירת רכבים ולהתרוצץ בין אנשים פרטיים המציעים את רכביהם למכירה, כאשר בסופו של דבר אין לכם בטחון מלא האם הרכב העומד לפניכם הוא עסקה טובה או שקניתם חתול בשק. אין ספק שמדובר ביתרונות רבים וחשובים, החוסכים מכם כאב ראש וזמן, אך לצד היתרונות יש גם חיסרון והוא המחיר הגבוה של רכבים חדשים.  

 

לקבל את כל היתרונות, בלי המחיר הגבוה

יש דרך נוספת לקנות רכב חדש, מבלי לשלם את המחיר הגבוה הנדרש בחברות היבואן. כיום, חברות ליסינג רבות רוכשות דגמי רכבים חדשים לגמרי ישירות מהיבואן, מה שנקרא "רכב יד ראשונה", ומעמידות אותם למכירה במחיר נמוך יותר (מחיר נמוך באופן ממש מצחיק מצאתי אצל אופרייט - ראו כאן). באופן זה, אתם זוכים בכל היתרונות שיש לרכב חדש, מבלי שתידרשו לשלם את המחיר הגבוה של סכום הקנייה.

אולם, כמו בכל דבר בחיים, אין יתרונות בלי חסרונות ובקניית רכב חדש מחברת ליסינג יש חיסרון אחד ברור. החיסרון בעסקה כזו נוגע לשווי הרכב. כאשר אתם קונים רכב ישירות מהיבואן, אתם בעלי הרכב והרכב נחשב ליד ראשונה. בקניית רכב מחברת ליסינג, חברת הליסינג היא למעשה היד הראשונה ואתם תיחשבו ליד שנייה. ההשלכה היא על שווי הרכב, כאשר תרצו למכור אותו ולעבור לדגם חדש. אולם, גם לחיסרון זה יש פתרון, והוא לחכור את הרכב מחברת הליסינג, כאשר הבעלות תישאר של החברה, ובסיום התשלומים תוכלו להתקדם לרכב חדש מבלי להתעסק בירידה בשווי הרכב ובמכירתו.

בקניית רכב יד ראשונה מחברת ליסינג, אתם מקבלים רכב חדש ומפנק הזהה לרכב הנמכר על ידי היבואן, במחיר נמוך בהרבה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה