שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2387
מאמרים: 7373
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> השכרה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השכרה
 
מרצדס הוא אחד ממותגי הרכב המצליחים ביותר בעולם, מותג יוקרה שמקיים פעילות מצליחה ועניפה גם הרבה מעבר לקטגוריית רכבי היוקרה, ובמיוחד בקטגוריית הרכבים המסחריים
המשך קריאה
כדי להשיב על השאלה מה לעשות במקרה של תאונה יש תחילה להבין מספר כללי יסוד. לאחר תאונת דרכים יש לדאוג לנושא של שמירת ערך הרכב על ידי לקיחת הרכב למוסך על מנת לבצע בו טיפולים לרבות הערכות של שמאי
המשך קריאה
השכרת רכב בארץ לשלושה ימים, מתאימה לאנשים רבים, שמעוניינים ברכב צמוד למספר ימים. השכרת רכב בישראל, יכולה להתאים לתייר שבא מחו"ל, וגם לתושב מקומי.  
המשך קריאה
חברות של השכרת רכב עוסקות בתחום של השכרת רכבים ולעתים גם בתחום הליסינג. חברות של השכרת רכב שפועלות בישראל הן: אלדן, באדג'ט, הרץ, אוויס, אופרן, הגר, שלמה סיקסט ועוד. השכרת רכב מאפשרת לקבל פתרון תחבורתי, בכל מקום שאליו הגעתם בתחבורה ציבורית.
המשך קריאה
בובקט, הידוע גם בשם מחפרון, מהווה את אחד הכלים ההנדסיים השימושיים ביותר לצרכי ביצוע עבודות תשתית בתחומי הבנייה, השיפוץ, הגינון והקמת התשתיות. מכשיר זה מגיע במספר גדלים והוא מאפשר למפעיליו לבצע מגוון נרחב של עבודות תשתית גם בשטחים קטנים, צרים וצפופים במיוחד.
המשך קריאה
הנושא של השכרת רכב, מאפשר לקבל רכב לשימוש אישי, בכל עיר שאתם מגיעים אליה בארץ ובעולם. השכרת רכב מתאימה לישראלים שיוצאים לחו"ל, לתיירים שמגיעים לישראל, וגם לישראלים שמגיעים לעיר מסוימת בתחבורה הציבורית.
המשך קריאה
במאמר קצר זה נרצה להעמיק את הידע שלכם בסוגיות שונות אשר קשורות לקנית מיצובישי לנסר יד שניה, באמצעות שימוש באחד הפורמטים היעילים ביותר ללמידה ולפתרון בעיות – פורמט השאלות הנפוצות. 
המשך קריאה
יום החתונה הוא אחד הימים החשובים ביותר בחייכם. אולי אפילו היום החשוב ביותר. ובתור יום שכזה, חובה עליו להיות מדהים ובלתי נשכח. ויום בלתי נשכח מתחיל בנסיעה בלתי נשכחת. נסיעה ברכב יוקרתי שבו נוהג הנהג הפרטי שלכם.
המשך קריאה
ישראלים שמבצעים השכרת רכב בחו"ל מקבלים פתרון תחבורתי מאוד נוח לשימוש. ישראלים שיוצאים לטיול מבצעים השכרת רכב בחו"ל בעיקר במדינות אירופה (מרכז ומערב היבשת) וצפון אמריקה (ארצות הברית וקנדה). הסיבה לכך היא תשתית הכבישים המפותחת, השילוט הידידותי והביטחון שהדברים הללו נותנים לנהגים ישראלים בזמן הנהיגה בחו"ל.  
המשך קריאה
הרעיון של השכרת רכב בא לפתור את בעיית הניידות שלכם כשאתם מגיעים למקום מסוים בתחבורה ציבורית כמו למשל בטיסה, בנסיעה ברכבת או בנסיעה באוטובוס או במקרה שבו אתם זקוקים למכונית לתקופה קצרה של ימים עד שבועות.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 38 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה