שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 
מצברים לרכב אחראים על הפעולה החשמלית ברכב החל משלב ההתענה וכלה בכל הקשור לתאורה מערכת המזגן החלונות ועוד כשקונים מצבר לרכב יש להתחשב במספר גורמים.
המשך קריאה
מצבר הרכב אחראי לאנרגיה החשמלית המסופקת למערכת החשמל של הרכב, האחראית על כמה  מהפעולות החשובות ביותר ברכב, החל בהנעתו של הרכב, האורות וברכבים חדשים המצב אחראי לפעילותו הרציפה של מחשב הרכב. מכאן, יש לדאוג לתחזוקה שוטפת של המצבר הכוללת בדיקה כל חצי שנה (עצמאית או בעזרת איש מקצוע).
המשך קריאה
חמשת ה-קריטריונים, או 5 הדברים שתמיד רציתם לדעת על סוללות לקורקינט חשמלי: כסף , זמן, משקל, מהירות, סוג הדרך  
המשך קריאה
  צמיגים איכותיים ומקצועיים הם המפתח לנהיגה בטוחה וזהירה. צמיגים שחוקים וישנים עלולים לסכן לא רק את הנהג אלא גם את הסובבים לו. לכן, לפני שאנו רוכשים צמיגים יש לבדוק את איכותם תחילה ותמיד עדיף לרכוש צמיגים עליהם אנו שומעים המלצות מיודעי דבר.    
המשך קריאה
  ברכב הפרטי ישנם מערכות רבות אשר ינוטרלו במידה והמצבר תקול או שאינו חזק מספיק. דוגמה אחת הינו ה"סטרטר" אשר מניע את הרכב, לא ניתן להניע את רכבים בכלל ללא מצברים תקינים. דוגמה נוספת היא המזגן כאשר עובד כשהרכב אינו מונע הינו מושתת על מצברים בלבד. 
המשך קריאה
במאמר זה נדבר על הטיפול החשוב ביותר שתוכלו לתת לרכב שלכם - הטיפול התקופתי. מדובר למעשה בטיפול מניעה של תקלות חמורות הרבה יותר - ממש כמו בדיקה שגרתית אצל הרופא המשפחתי. אז בוא ביחד ננסה להבין את חשיבות הטיפול, מה עושים בו ומה ההבדלים בין רכב לרכב 
המשך קריאה
סיוט של כל הורה זה לשכוח את הילד ברכב שהמפתח נעול גם כן בתוך האוטו, מספר טיפיםיש לכותב המאמר לתת לכם
המשך קריאה
אופניים חשמליים הם אחד מכלי התחבורה הנפוצים בשנים האחרונות ולא בכדי האופניים החשמליים הם כלי תחבורה מנועי לכל דבר מאז שהגיעו הם נגסו בשוק האופנועים הקלים והטוסטוסים כיוון שבתוך העיר הם בעלי תגובה מהירה ואף ניתן בצורה לא חוקית למהירויות של מעל 50 קמ"ש שהיא המהירות של אופנועים קלים ווספות, מה עוד שבניגוד לאופנועים, בעלי אופניים חשמליים אינו צריך לשלם ביטוח חובה או מקיף דבר שלמעשה מוריד את ההוצאה השנתית לסכומים מגוחכים בניגוד לבעלי אופנועים.
המשך קריאה
מצבר הרכב הוא אחד מן הגורמים החשובים ביותר המסייעים לפעולתו התקינה של הרכב ומאפשרים לו לפעול כהלכה. המצבר ברכב אחראי על תפעול מערכות החשמל בו כאשר לכל רכב מתאים מצבר אחר. לסוגי רכבים שונים מותאמים מצברים שונים. המצברים נבדלים זה מזה בגודלם, קיבולם החשמלי, סוגם וצד המיקום שלהם ברכב. לפני רכישת מצבר יש לבדוק איזה מצבר מתאים לרכב, מומלץ להיעזר לשם כך בחשמלאי רכב מוסמך, או לבדוק עצמאית לפי פרטי מידע שונים על הרכב.
המשך קריאה
בחירת מצבר ראשיתו בהתאמה לסוג הרכב שלנו מבחינת האמפר והתאמה לתושבת .מצבר תואם מבחינת האמפר שהוא מספק ומותג מצבר איכותי שהוכיח עצמו יהיה הבסיס להתנעה יציבה ועמידה בעומס הפעילות החשמלית הממושכת שמתבצעת ברכב, בנוסף בארץ כדאי לבחור מצבר של אחת החברות המובילות והמותאמות למזג האוויר הישראלי.
המשך קריאה
1-10 מתוך 406 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה