שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2455
מאמרים: 7495
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 
האם חייבים למנות קצין בטיחות בתעבורה? האם ניתן לחסוך ולא למנות? האם מינוי קצב"ת, דווקא מהווה מנוף להגברת התפוקה הכללית של הארגון לצד הגברת בטיחות העובדים ורכבי החברה? כיום מקובל מאוד למנות קצין בטיחות בתעבורה גם לציי רכב קטנים באופן משמעותי מהמספר של הרכבים כפי שמוגדר בחוק.
המשך קריאה
חמישה שלבים שיעזרו לך למצוא את המכונית המתאימה לך ביותר.
המשך קריאה
אופניים חשמליים הם אחד מכלי התחבורה הנפוצים בשנים האחרונות ולא בכדי האופניים החשמליים הם כלי תחבורה מנועי לכל דבר מאז שהגיעו הם נגסו בשוק האופנועים הקלים והטוסטוסים כיוון שבתוך העיר הם בעלי תגובה מהירה ואף ניתן בצורה לא חוקית למהירויות של מעל 50 קמ"ש שהיא המהירות של אופנועים קלים ווספות, מה עוד שבניגוד לאופנועים, בעלי אופניים חשמליים אינו צריך לשלם ביטוח חובה או מקיף דבר שלמעשה מוריד את ההוצאה השנתית לסכומים מגוחכים בניגוד לבעלי אופנועים.
המשך קריאה
שוק האופניים החשמליים גודל בהיקפו באופן קבוע בשנים האחרונות ויש לכך סיבות מהותיות. הניידות, הנוחות  והמהירות שהכלי מציע בנסיעה בתוך העיר במחיר נוח ועלויות אחזקה נמוכות בהשוואה לרכבים ואף לאופנועים.
המשך קריאה
כשמדובר ברכב ממונע בנזין בארץ, מומלץ להשתמש במצברים התואמים למזג האוויר בארץ ממותגים ידועים כגון שנפ, וורטה, בוש וכדומה שהוכיחו את פעילותם ועמידותם בתנאי ארצנו החמה. שכן, יש לדעת שבתקופות הקיץ החם בישראל על המצבר לעמוד בעומסים רבים בנובעים הן מהחום החיצוני והן בחום הפנימי הנוצר מעבודת המנוע הנמצא לידו חום שכלוא בתוך הדגש המחיל את המנוע והמצבר.
המשך קריאה
התאמה של זיווד לרכבים מסחריים נעשית בין היתר על בסיס אופיו של הרכב וגודלו (לצד צרכי המשתמש). להלן נבין את המשמעות של הזיווד שנועד לרכב המסחרי במידות גדולות.
המשך קריאה
נסיעה לחו"ל הוא ללא ספק הזדמנות להתרענן, לחדש כוחות ולשנות במקצת את קצב החיים הרצחני שבו מתנהלת מדינת ישראל.
המשך קריאה
מהי עסקת רכב 0 ק"מ ומהם היתרונות של קניית רכב באופן זה?
המשך קריאה
מצבר הרכב הוא אחד מן הגורמים החשובים ביותר המסייעים לפעולתו התקינה של הרכב ומאפשרים לו לפעול כהלכה. המצבר ברכב אחראי על תפעול מערכות החשמל בו כאשר לכל רכב מתאים מצבר אחר. לסוגי רכבים שונים מותאמים מצברים שונים. המצברים נבדלים זה מזה בגודלם, קיבולם החשמלי, סוגם וצד המיקום שלהם ברכב. לפני רכישת מצבר יש לבדוק איזה מצבר מתאים לרכב, מומלץ להיעזר לשם כך בחשמלאי רכב מוסמך, או לבדוק עצמאית לפי פרטי מידע שונים על הרכב.
המשך קריאה
כל מה שרצית לדעת על המקצוע מכונאות רכב וחשמלאות רכב בעוד יש מקצועות אשר נכנסים לשוק העבודה ויוצאים ממנו בתוך פחות מעשור, ישנם מקצועות מסורתיים
המשך קריאה
1-10 מתוך 402 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה