שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2095
מאמרים: 6825
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 
עוד הרבה לפני שמטרתה של הקלנועית היא לנייד אתכם אל מקום מבוקשכם ולאפשר לכם עצמאות, המטרה שלה היא בעיקר להבטיח את שלומכם ואת בטחונכם.
המשך קריאה
לפני שנים מעטות מערכות מולטימדיה לרכב היו נחלתן של רכבי פאר בלבד ומי שהיה מחזיק במערכת שכזאת היה נחשב לעמיד במיוחד. אולם, התחרות הרבה בשוק לצד ריבוי חברות היצרן הביאו לידי הוזלת התעריפים וכיום מערכת לרכב נגישה עבור כל אחד מאיתנו.
המשך קריאה
מערכות מולטימדיה הולכות ומתפתחות בקצב מסחרר במהלך השנים האחרונות ונראה כי בעלי רכבים רבים הבינו את היעילות שלהן ואת העובדה שהן יכולות לשדרג פלאים את חווית הנהיגה ברכב ולאפשר להם לקבל הרבה יותר מרדיו דיסק רגיל וחיישני רוורס.
המשך קריאה
הרכב של כל אחד מאתנו חשוף לתקלות מסוגים שונים – גם אם השקענו ורכשנו רכב, הנחשב לאחד מהיוקרתיים ביותר בשוק, גם אם אנו הנהגים הזהירים ביותר וגם אם אנחנו נוהגים ברכב בכפפות של משי (תרתי משמע) ורואים בו כבן משפחה לכל דבר ועניין. אז כמובן, שאין באמת סיבה להיות פסימיים, מכיוון שכמו שכשאנחנו חולים, במידה ונקבל טיפול מרופא מקצועי ומנוסה נבריא תוך זמן קצר, כך גם במקרה של הרכב שלנו, במידה וברגע שנזהה תקלה, נקפיד להגיע אל מוסך מורשה ומקצועי, גם הרכב שלנו יזכה לקבל את הטיפול הטוב ביותר ויחזור לעצמו (ולכביש) תוך זמן קצר. בכדי להבטיח שהרכב שלנו אכן מקבל את הטיפול המקצועי והטוב ביותר, חשוב לבחור בקפידה את אותו מוסך אליו ניקח אותו - כאשר ברוב המקרים, העדפה תהיה לבחור במוסך מורשה המתמחה באופן פרטני בטיפול ברכב מהסוג שאנו מחזיקים ברשותנו.
המשך קריאה
בחירת מצבר ראשיתו בהתאמה לסוג הרכב שלנו מבחינת האמפר והתאמה לתושבת .מצבר תואם מבחינת האמפר שהוא מספק ומותג מצבר איכותי שהוכיח עצמו יהיה הבסיס להתנעה יציבה ועמידה בעומס הפעילות החשמלית הממושכת שמתבצעת ברכב, בנוסף בארץ כדאי לבחור מצבר של אחת החברות המובילות והמותאמות למזג האוויר הישראלי.
המשך קריאה
לקסדת אופנוע יפה ככל שתהיה, אין שום ערך, אם היא לא מחזיקה מעמד בזמן תאונה ולא שומרת עלינו. קסדה אמורה מעבר לכל לממש את המהות שלשמה נוצרה משמע הגנה על ראשו של הרוכב שכן, לפי כל סטטיסטיקה הפגיעות הקשות ביותר בתאונות רכב דוגלגלי הן פגיעות ראש המסתיימות במוות או שיתוק ובמקרים רבים מספור פגיעות אלו יכלו להימנע בעזרת קסדה איכותית תואמת. 
המשך קריאה
שוק האופניים החשמליים גודל בהיקפו באופן קבוע בשנים האחרונות ויש לכך סיבות מהותיות. הניידות, הנוחות  והמהירות שהכלי מציע בנסיעה בתוך העיר במחיר נוח ועלויות אחזקה נמוכות בהשוואה לרכבים ואף לאופנועים.
המשך קריאה
כלי רכב זוכים ליחס מועדף, אבל למה אופניים לא?
המשך קריאה
מצבר הרכב הוא אחד מן הגורמים החשובים ביותר המסייעים לפעולתו התקינה של הרכב ומאפשרים לו לפעול כהלכה. המצבר ברכב אחראי על תפעול מערכות החשמל בו כאשר לכל רכב מתאים מצבר אחר. לסוגי רכבים שונים מותאמים מצברים שונים. המצברים נבדלים זה מזה בגודלם, קיבולם החשמלי, סוגם וצד המיקום שלהם ברכב. לפני רכישת מצבר יש לבדוק איזה מצבר מתאים לרכב, מומלץ להיעזר לשם כך בחשמלאי רכב מוסמך, או לבדוק עצמאית לפי פרטי מידע שונים על הרכב.
המשך קריאה
כשאתה קונה רכב, אתה לוקח בחשבון שלא מדובר בתשלום אחד וזהו. ישנן הוצאות כלכליות נלוות, ומידי פעם הרכב יצטרך לעבור טיפול. גם רכבי ניסאן, על אף המכאניקה המצוינת שלהם, צריכים מידי פעם לראות מוסך שיתחזק אותם. ואם כבר מוסך, אז שיהיה מורשה. קראו עוד במאמר שלפניכם.
המשך קריאה
1-10 מתוך 373 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה