שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

אודות מכוניות מרצדס מסחריות מיוחדות


אבי ביטון
 
 

כולנו מכירים בדרך כלשהי את כלי הרכב המיוצרים על ידי חברת מרצדס, מי יותר ומי פחות. החברה מייצרת כלי רכב פרטיים, מסחריים ואפילו משאיות בגדלים שונים ומסוגים שונים וכל זאת על מנת לאפשר לכל פלח שוק ליהנות מהתכונות המיוחדות של רכבי מרצדס. כלי הרכב של מרצדס ניחנים ביוקרה מיוחדת ובשם ומוניטין טובים במיוחד וכל אדם היה רוצה לקחת חלק ובעצם להוות חלק מהשם הטוב שגורם לאנשים רבים להביע הערכה.

כאשר מדברים על מרצדס ספרינטר מסחריות מתכוונים לכמה סוגים של או דגמים של רכבים המתאימים כל מיני שימושים מסחריים. כאשר דברים על שימושים מסחריים הכוונה היא שאין מדובר בכלי רכב פרטיים אלא ברכבים תפעוליים המיועדים לביצוע תפקיד כלשהו. כך למשל בקבוצה זו נוכל למצוא כלי רכב המיוצרים לשם שימוש כאמבולנסים מסוגים שונים (ישנם אמבולנסים בגדלים שונים על מנת להתאים למשימות מסוימות או לנסיעות מיוחדות), או רכבים המיועדים לביצוע שליחויות והעברת מטענים.

מהו רכב מרצדס ויאנו ולמה הוא משמש?

רכב מרצדס מדגם ויאנו משמש כמוניות מסחרית ומשתייך לקטגוריה זו. יחד עם זאת יש בו רמה גבוהה במיוחד של אבזור – גבוהה בהרבה מרכבים אחרים המשתייכים לאותה הקטגוריה בדיוק. המושבים מושקעים ומרווחים במיוחד, בחלל הרכב מותקנת מערכת שמע באיכות מעולה להנאת הנוסעים וכמובן שכל החלונות ברכב חשמליים ונוחים לתפעול מהיר וקל. מרצדס ויאנו הוא בדיוק הדגם המתאים לנסיעה פרטית של אנשים מיוחדים או נחשבים אשר חשוב להם ליהנות מהנסיעה ולהרגיש שהם נמצאים ברכב יוקרתי ומיוחד.

מרצדס ויטו והשימושים הנפוצים בו

הדגם הנקרא ויטו מצטיין באבזור פרקטי וטכני מיוחדים במינם אשר הופכים את הנהיגה בו לחסרת מאמץ ומהנה במיוחד. הוא מצטיין במידות מיוחדות של אורך, רוחב וגובה על מנת להתאים לנוסעים בעלי נתוני גוף גדולים או חריגים ומצויד במושבים נוחים ומעולים אשר מחשבה רבה הושקעה בהם. מרצדס ויטו הוא אחד הדגמים שבהם ניתן למצוא מנגנוני בקרה של שיוט, מהירות ונהיגה וכך בעצם לנהג יש שמירה צמודה ו-ווידוא שאין תקלות או הפתעות במהלך הנסיעה.

גם הדגמים של מרצדס ספרינטר מסחריות מצוידות במנגנונים אלה על מנת להפיק את המירב מן הנסיעה וגם אם מדובר ברכב המיועד להובלות אין הדבר אומר שהנהג לא יכול ליהנות מן הנסיעה ולהפיק ממנה חוויות טובות של נוחות וייחוד אשר לא היו מתקבלות בנהיגה ברכב מסחרי אחר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה