שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

אופניים חשמליות מתקפלות- מתאימות לכל מקום


שימי

 

 

EcoFun | אופניים חשמליות
אקופן היא חברה המתמחה בעיצוב פיתוח ובניית כלי תחבורה חשמליים אישיים
תחום התחבורה החשמלית האישית הוא תחום מתפתח בעולם ועכשיו גם בישראל.
האג'נדה של אקופאן היא לקדם את התחום ולהצעידו קדימה בישראל.
לפרטים:
03-6826001
http://ecofun.co.il/
 
 

אופניים חשמליות מתקפלות הוא הטרנד החדש והאופנתי ביותר בשוק האופניים החשמליות. כאן לא צריך להשקיע מאמץ יתר על מציאת פתרונות לאחסון האופניים בעבודה, ברכבת, במתחם החיצוני של הבית ועוד. כל שיש לעשות בסיומה של נסיעה היא לקפל את האופניים, להכניס אותן לנרתיק נשיאה ולהמשיך ביום העבודה או במטלות אותם תכננתם לאותו היום. קל, נוח ויעיל.

אופניים על מנוע- המצאה עם זנב ארוך
 
אופניים על מנוע הומצאו לפני יותר ממאה שנים, בשנת 1895 על ידי אדם בשם בולטן. ככל שהשנים עברו כך אופניים אלו עברו פיתוחים שונים, אם מדובר על מנוע אשר הורכב בגלגל האחורי של האופניים, מספר מנועים, אופניים עם מנוע ורצועה ועוד. לפני פחות מעשור הוכרזו האופניים החשמליות כאחד הפטנטים המוצלחים ביותר, ראיה לכך הייתה ברפובליקה העממית של סין בה אלו נמכרו בכמויות עצמות. משנת 2004 ואילך החלו דגמים שונים של אופניים על מנוע חשמלי להופיע במדינות רבות ברחבי העולם, כולל במדינת ישראל. 
 
אופניים מתקפלות- תמיד ניידים
 
אין זה מקרי כי אופניים אלו הן האופניים הנמכרות ביותר בתקופה האחרונה. כאן מדובר על אופניים עם מנגנון מיוחד הניתן לקיפול. בחלק מהאופניים השלדה מתקפלת ובחלק אחר גם הכידון וגם השלדה מתקפלים. בנוסף, לכל אלו בדרך כלל הכסא של האופניים נשלף וכן הכידון והדוושות שלהן מתקפלות. הגלגלים של אופניים אלו קטנים בהשוואה אל אופניים אשר אינן מתקפלות והצמיגים שלהם דקים. אופניים חשמליות מתקפלות מאפשרות ליהנות מכל העולמות, גם מנסיעה המשלבת אפשרות הגעה למקום ספציפי ללא כל מאמץ וגם אפשרות לדווש ועל ידי כך להשקיע בפעילות גופנית. סוג זה של אופניים הוא כה פופולארי עד כי יש חברות היי טק אשר מציעות לעובדים שלהם אפשרות של קבלת אופניים חשמליות. בנוסף, זוהי הדרך הניידת הטובה ביותר להגיע ממקום למקום בערים הגדולות והצפופות של ישראל תוך הידיעה שאינכם מזהמים את האוויר או גורמים כל נזק אחר לסביבה או לאנשים אחרים מסביבכם.
 
לסיכום, אופניים על מנוע אשר ניתן לקפל הם התשובה האידיאלית לשילוב של פעילות גופנית, נסיעה מהנה ללא מאמץ ושמירה על איכות הסביבה.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה