שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 
סיוט של כל הורה זה לשכוח את הילד ברכב שהמפתח נעול גם כן בתוך האוטו, מספר טיפיםיש לכותב המאמר לתת לכם
המשך קריאה
אופניים חשמליים הם אחד מכלי התחבורה הנפוצים בשנים האחרונות ולא בכדי האופניים החשמליים הם כלי תחבורה מנועי לכל דבר מאז שהגיעו הם נגסו בשוק האופנועים הקלים והטוסטוסים כיוון שבתוך העיר הם בעלי תגובה מהירה ואף ניתן בצורה לא חוקית למהירויות של מעל 50 קמ"ש שהיא המהירות של אופנועים קלים ווספות, מה עוד שבניגוד לאופנועים, בעלי אופניים חשמליים אינו צריך לשלם ביטוח חובה או מקיף דבר שלמעשה מוריד את ההוצאה השנתית לסכומים מגוחכים בניגוד לבעלי אופנועים.
המשך קריאה
מצבר הרכב הוא אחד מן הגורמים החשובים ביותר המסייעים לפעולתו התקינה של הרכב ומאפשרים לו לפעול כהלכה. המצבר ברכב אחראי על תפעול מערכות החשמל בו כאשר לכל רכב מתאים מצבר אחר. לסוגי רכבים שונים מותאמים מצברים שונים. המצברים נבדלים זה מזה בגודלם, קיבולם החשמלי, סוגם וצד המיקום שלהם ברכב. לפני רכישת מצבר יש לבדוק איזה מצבר מתאים לרכב, מומלץ להיעזר לשם כך בחשמלאי רכב מוסמך, או לבדוק עצמאית לפי פרטי מידע שונים על הרכב.
המשך קריאה
בחירת מצבר ראשיתו בהתאמה לסוג הרכב שלנו מבחינת האמפר והתאמה לתושבת .מצבר תואם מבחינת האמפר שהוא מספק ומותג מצבר איכותי שהוכיח עצמו יהיה הבסיס להתנעה יציבה ועמידה בעומס הפעילות החשמלית הממושכת שמתבצעת ברכב, בנוסף בארץ כדאי לבחור מצבר של אחת החברות המובילות והמותאמות למזג האוויר הישראלי.
המשך קריאה
רכישת רכב יד שנייה עשויה לחסוך לכם כסף רב לעומת רכישת רכב חדש. יחד עם זאת, חשוב לוודא ולבדוק את הרכב היטב בטרם רכישתו על מנת לא לרכוש רכב לא תקין או רכב גנוב. 
המשך קריאה
שוק האופניים החשמליים גודל בהיקפו באופן קבוע בשנים האחרונות ויש לכך סיבות מהותיות. הניידות, הנוחות  והמהירות שהכלי מציע בנסיעה בתוך העיר במחיר נוח ועלויות אחזקה נמוכות בהשוואה לרכבים ואף לאופנועים.
המשך קריאה
מצברים לרכב אחראים על הפעולה החשמלית ברכב החל משלב ההתענה וכלה בכל הקשור לתאורה מערכת המזגן החלונות ועוד כשקונים מצבר לרכב יש להתחשב במספר גורמים.
המשך קריאה
כשמדובר ברכב ממונע בנזין בארץ, מומלץ להשתמש במצברים התואמים למזג האוויר בארץ ממותגים ידועים כגון שנפ, וורטה, בוש וכדומה שהוכיחו את פעילותם ועמידותם בתנאי ארצנו החמה. שכן, יש לדעת שבתקופות הקיץ החם בישראל על המצבר לעמוד בעומסים רבים בנובעים הן מהחום החיצוני והן בחום הפנימי הנוצר מעבודת המנוע הנמצא לידו חום שכלוא בתוך הדגש המחיל את המנוע והמצבר.
המשך קריאה
האם חייבים למנות קצין בטיחות בתעבורה? האם ניתן לחסוך ולא למנות? האם מינוי קצב"ת, דווקא מהווה מנוף להגברת התפוקה הכללית של הארגון לצד הגברת בטיחות העובדים ורכבי החברה? כיום מקובל מאוד למנות קצין בטיחות בתעבורה גם לציי רכב קטנים באופן משמעותי מהמספר של הרכבים כפי שמוגדר בחוק.
המשך קריאה
חמישה שלבים שיעזרו לך למצוא את המכונית המתאימה לך ביותר.
המשך קריאה
1-10 מתוך 404 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה