שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

אחד הדברים המניעים אותנו ואת רכבנו יום יום הינם מצברים


עיסא פאיד

עיסא פאיד, מנהל בחברת המאסטרו המשווקת צמיגים לרכב

 
 

 

לכל אוכלוסיית הנהגים/ות בארץ להלן כמה עובדות מעניינות בנוגע למצברים אותם אנו צריכים בכל רכב אם רכב פרטי, ציבורי או תעשייתי. נדון במחירי מצברים ובשימושיהם הרבים למערכות הרכב לבסוף נדגים כיצד נחליף ונשתמש באותם מצברים.

המערכות הנשלטות באמצעות מצברים ומושתתות עליהם 

ברכב הפרטי ישנם מערכות רבות אשר ינוטרלו במידה והמצבר תקול או שאינו חזק מספיק. דוגמה אחת הינו ה"סטרטר" אשר מניע את הרכב, לא ניתן להניע את רכבים בכלל ללא מצברים תקינים. דוגמה נוספת היא המזגן כאשר עובד כשהרכב אינו מונע הינו מושתת על מצברים בלבד. האזעקה ברכב תלויה גם היא במצבר ולכן עם חשוב לכם שהרכב לא ייפרץ או ייגנב אז חשובים לכם אותם מצברים. לכל אוהבי המוזיקה, כל המערכות הכבדות עם הסאב וופר בבגאז' והטוויטרים מקדימה דורשים מצברים חזקים מספיק בכדי להפעיל את הכול גם יחד.

מחירי מצברים בשוק הישראלי

 קיימת האפשרות לרכוש מצברים חדשים אשר מחירם נע בין 350 ₪ ויכול להגיע ל700 ₪ וזה תלוי בסוגי מצברים, בחברה אשר ייצרה את אותם מצברים והעיקרי בכמות האמפר שהמצבר מספק. ישנה גם אפשרות לרכוש מצבר ישן או לפי הטרמינולוגיה המקצועית "מחודש" וזה בחצי מהמחיר ואפילו יותר זול. אז מה מתאים לכם ? מצברים חדשים או מחודשים ?

המשימה הכרוכה בהחלפת מצברים והשימוש בהם

 קודם כל לצורך זיהוי, מצברים הינם הקופסאות המלבניות עם שני העיגולים הבולטים כשליד אחד רשום פלוס וליד השני מינוס, לרוב הפלוס מכוסה ע"י פלסטיק בצבע אדום. מצברים מחוברים ע"י ברגים קטנים אשר חייבים לשחררם בכדי להוציא ולהחליף את אותם מצברים. חשוב לזכור להחזיר את הברגים ולחזקם לאחר החלפת מצברים ישנים במצברים חדשים. במידה והרכב לא מניע והסטרטר לא מגיב חשוב להחזיק ברכב קבלים, כאשר בעזרת מצבר ברכב אחר מונע או מצבר נייד, מחברים פלוס לפלוס ומינוס למינוס וחשוב להקפיד על זה במטרה להניע את הרכב. חשוב לאחר הנעת הרכב לא לכבותו לפחות לכ15 דקות עד חצי שעה וזאת במטרה שאותם מצברים יוכלו להיטען במלואם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה