שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

אחסון רהיטים


אירית

חברת אירית הובלות, חברת ההובלות הגדולה בארץ, מעל 20 שנות וותק בתחום. החברה מעניקה שירותי הובלה מגוונים: הובלות דירה, משרדים, כספות, פסנתרים, הובלות לסטודנטים, הובלות קטנות, הובלה יבשתית, הובלת חנויות ומפעלים, הובלת חומרים רגישים ועוד. בחברה מעניקים שירותי הובלה נלווים נוספים כגון: שירותי אריזה לפני המעבר, שירותי אחסון לטווח ארוך ולטווח קצר, שירותי פריקה, השכרת ארגזים פירוק והרכבת רהיטים ושירותים נוספים. החברה בעלת וותק ומעסיקה צוות מובילים מהטובים והמקצועיים בארץ, המעניקים שירות אדיב, יסודי ונוח במחירים גמישים ובשעות נוחות, בכל רחבי הארץ, אשר הופכים את תהליך ההובלה מתהליך מייגע, מסורבל וארוך לקצר, ענייני ומקצועי. בנוסף, החברה מעניקה ביטוח בתהליך ההובלה לציוד המובל. 

 
 

אחסון רהיטים

שירות אחסון הוא שירות אשר לא נפוץ לרוב אך כאשר יש צורך בו הוא יכול להוות לעזר משמעותי. השירות יכול להוות עזר למי שצריך להתפנות מדירתו אך טרם מצא דירה חדשה ועובר למען ביניים, לכאלו המאחסנים ציוד שאין לו מקום בדירתם החדשה, לאספנים, לאחסנה לפני שילוח לחו"ל ועוד. ישנן חברות המעניקות שירותי אחסנה לרוב אלו חברות הובלה וניתן לשלב את השירות בצמוד להובלה במחיר נוח יותר.

בשלב ראשון יש צורך לחשב איזו יחידת אחסון הוא צריך. בין אם האחסון הוא של פריט קטן או של רהיטים התופסים נפח אחסון גדול רצוי להתייעץ עם נציג חברת ההובלה או החברה המעניקה את השירות המבוקש ויחד להתאים את יחידת האחסון הרצויה לך. לפעמים רצוי לשכור כמה יחידות קטנות במקום אחת גדולה כיוון שהחישוב למחיר נעשה על פי יחידת נפח ריבועי. חשוב לוודא עם החברה מהם אמצעי האבטחה שיש ליחידת אחסון ולמי עוד פרט אליכם יש גישה ליחידה זו, כמו כן לבדוק האם קיים ביטוח לציוד המאוכסן במקרים של רטיבות, שריפה או חלילה- גניבה.  

את הציוד רצוי למספר ולערוך רשימה מפורטת של הציוד שהשארתם באחסון כיוון שלעיתים מאחסנים פריטים לאורך שנים ולא תמיד זוכרים האם הרהיט או המכשיר החשמלי הספציפי Xנמצא באחסון או אבד... כמו כן, הרשימה מאפשרת לכם לערוך בקרה וכן מאבטחת אתכם במקרים של גניבה. כמובן חשוב שהרשימה הנ"ל תימצא גם אצל חברת האחסון בתחילת התהליך ותאושר על ידם.

כמעט כמו בכל תחום בחיים, רצוי לבחור בחברה המעניקה שירות מקצועי ובעלת ניסיון רב בשוק. כדאי מאוד לקבל המלצות או לקרוא על החברה ברשת על מנת להיווכח שאתם מפקידים את הציוד בידיים טובות ואמינות כך שהציוד יחזור אליכם שלם כפי שהשארתם אותו מלכתחילה.  רצוי מאוד לא לבחור בחברה על סמך המחיר בלבד כיוון שהמחיר הוא פונקציה של שירות, ביטחון, איכות ולעיתים הזול הוא דווקא עולה ביוקר, אך לא לוותר על סקר שוק ולקבל הצעה מפורטת מכל חברה מה השירות כולל ומה ההתחייבות שלכם (למשל: עריכת רשימה מפורטת של הציוד המועבר לאחסון כמפורט מעלה)

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה