שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

אפשרויות הבחירה שמציעה מרצדס ספרינטר


אמנון
 
 

יש חברות שדואגות להציע אפשרויות בחירה רבות מבין הדגמים שהן מציעות לציבור הנהגים בעולם. גם בישראל אנו רואים כיצד חברה גדולה כמו מרצדס לא מסתפקת בהיצע מצומצם של דגמים בסיסיים, אלא שהיא מצטיינת במבחר איכותי וגדול. דגמי מרצדס ספרינטר מסחריות למשל, הם כאלו שמדגישים את המבחר הגדול ואת היכולת לבחור במדויק את הדגם המועדף.

 

אלו שרוצים לראות מה יש לדגמי ספרינטר להציע להם, יכולים מיד להבין שהם יכולים לבחור בין רכב מסחרי סגור, רכבי הסעות בגדלים שונים, טנדר פתוח שיכול להגיע עם קבינה כפולה או קבינה בודדת ועוד. כך נמכרות בישראל של היום מוניות מרצדס ספרינטר וכמובן גם משאיות מרצדס ספרינטר בהיקפים מרשימים שכל חברה גדולה יכולה להתגאות בהם.

 

החשיבות של מנוע הדיזל

יש לצלול מעט לעומק אל תוך הקרביים של רכבי מרצדס ספרינטר מסחריות כדי להבין עד כמה מדובר באפשרויות בחירה מצוינות מכל הבחינות. אם נדבר על המנוע (שהינו החלק המרכזי שמעניין כל מי שרוצה לרכוש רכב חזק ואמין) נגלה שמדובר במנוע טורבו-דיזל של יצרנית רכב המקפידה להבטיח את חוזקו ואת היכולות הגבוהות שלו.

 

מנועים אלו מצטיינים לא רק בחוזק מרשים אלא שהם גם נחשבים ליעילים מאוד ולחסכוניים בדלק. חלק ממנועי הטורבו-דיזל מציגים גם עמידה בתקן המוכר והמתקדם יורו 6. עבור הנהגים שמעוניינים ליהנות מהתכל'ס של המנוע, אם נציג זאת בשפה חופשית, הרי שהם יכולים לבחור להם דגם שמצויד בתיבת הילוכים ידנית והם יכולים להתפנק להם על דגם אוטומטי.

 

העושר הרב של אבזור מרשים

אם יש עניין שאליו מתחברים מיד לא מעט נהגים ישראלים, הרי שזהו האבזור. אחרי הכול, אנו יכולים להימצא שעות רבות במהלך יום עבודה ארוך על הרכב. לכן בין אם מדובר על מוניות מרצדס ספרינטר שאליהן נכנסים נוסעים שונים במהלך שעות שונות של היממה, ובין אם מדובר על משאיות מרצדס ספרינטר המובילות דברים שונים, לאבזור יש חלק משמעותי שנראה כי אף נהג לא מקל בו ראש.

 

אבזור מגוון ומפנק שמגיע בדגמים השונים של הספרינטר של מרצדס, הוא כזה שיכול לעשות את ההבדל עבור כל נהג. בנוסף, אבזור מתקדם הוא לא תמיד כזה שניתן למצוא ברכבים בקטגוריה מסוימת, ולכן גם כאן חשוב להבין עד כמה המחשבה של מרצדס מציגה את הרצון הרב שלה להפוך כל נהיגה לחווייתית יותר ולכזו שמזכירה מדוע היה כדאי לבחור דווקא בדגם זה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה